Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Трибуните

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyMon 6 Jun - 12:20

Зяпах Крис.Не знам защо просто го зяпах.
След това се сетих,че ми беше задал въпрос и най-вероятно очакваше отговор.
-Ами,да.Нова съм и също съм от Грифиндор.-отвърнах с усмивка
Явно му олекна.Не знам защо.
-Е,защо се разхождаш по това време?-попитах и се засмях.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyTue 7 Jun - 4:33

Момичето изглеждаше малко разсеяно,сякаш не чу въпросът му и постоянно се взираше в него,сякаш не беше виждала момче.Лично на него не му беше неприятно,напротив почуства се доста поласкан от това внимание,явно Роуз беше голяма любопитка и живо се интересува от всичко.
Изчака няколко секунди докато дойде на себе си и после отвръна на въпроса й:
-Радвам си,че си от Грифиндор,защото в първия момент си помислих,че си от дом Слидерин,а си нямаш идея какви гадняри са-лицето му придоби доста неприятно изражение,но бързо се съвзе и продължи:Но ти си много приятно момиче и се надявам да се спогодим,иначе обичам когато не съм зает с уроци или някаква дурга работа,идвам тук сред природата да се освободя от напрежението.Това някак си ме зарежда с положитела ненергия-завърши Крис и се настани на едно от местата в трибуните,за да се почуства по-удобно.
-Харесваш ли куидича?Смяташ ли да се записваш за него или го смяташ за развлечение и отбиване на свободното време?
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyTue 7 Jun - 4:47

-Ами мисля да се записвам за отбора на дома.А колкото за слидеринци знам какви са...-последното изречение казах по тихо от обикновено и лицето ми се сгърчи.Изявъртях лицето си ..
-Искаш ли да полетим с метлата?-попитах и се обърнах към него.
Той кимна.
-Качвай се.-казах и се засмях
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyWed 8 Jun - 4:19

Предложението й да полетят с метлата и да направят обиколка над стадиона и училището беше стархотна,само че се притесняваше от факта,че отдавна не беше летял и бе изгубил всякаква игрова практика.Опасяваше се,че може да стане нещо и двамата да се сгромоляста на земята.
Роуз го видя да се колебае и нищо не каза,реши че по-добре самият той да преодолее тази преграда и да разбере,че нищо лошо няма да стане.
След кратко мислене,Крис все пак се съгласи и с едно бързо движение се настани близо до нея и се хвана за метлата.
-Благодаря за поканата,отдавна не бях летял и съм загубил доста от игровата практика,но съм готов да се позабавляваме и когато си готова нека да полетим.
Първокурсникът се прекръсти с две ръце и като пое дълбоко въздух зачака да намали вятъра,който в този момент се усили и водачката му да ги поведе нагоре към небето.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyWed 8 Jun - 4:37

Крис се колебаеше и аз го оставих сам да се подготви.Когато беше готов се качихме на метлата.
Беше излезнал вятър,но не ми беше проблем.
-Благодаря за поканата,отдавна не бях летял и съм загубил доста от игровата практика,но съм готов да се позабавляваме и когато си готова нека да полетим.-след като каза това се устремихме нагоре.
Направихме няколко лупинга във въздуха.След това се обърнах назад за да видя дали Крис е добре.
Лицето му беше позеленяло,когато го видях веднага започнахме да се спускаме надолу.Когато бях на земята той скочи от метлата.
-Крис добре ли си?-попитах загрижено...
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyThu 9 Jun - 4:46

Тези минути във въздуха докато летяха беха наиситна незабравими и много му хареса,но напълно нормално беше в един момент да се почуства некомфортно и да се чуства зле поради факта,че отдавна не беше летял и това се отразило върху формата му.
В първиет няколко минути всичко беше добре,но когато Роуз тези спиращи дъх лупинги,сърцето на момчето едан не спря и започна да му се гади.Надяваше се само да не повърне,иначе гледката щеше да е ужасно гротесна.Коремът и главата го боляха,не беше привикнал на чак такива полети и когато стъпиха на земята почуства огромно облекчение.
-Не се притеснявай Роуз,чуствам се добре-кратко отвърна момчето и се надяваше,че всичко ще премине по-бързо,макар че му се виеше свят пед очите.Малко ми стана лошо,но не е чак толкова фатално,благодаря за поканата,изживяването си стурваше-завърши грифиндорецът и поседна малко да си почине и да си възстанови силите.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyThu 9 Jun - 16:40

Крис каза,че всичко е наред.Седна на земята за да се възстанови.Тръгнах към него и след това седнах до него на земята.
-А имаш ли нещо напротив малко компания?-попитах и се засмях.
Беше ми смешно,защото допреди малко бяхме заедно на метлата,а аз го питах дали иска компания.Той само се усмихна.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyFri 10 Jun - 4:24

-Мисля,че е излишно да питаш,хайде настанявай се-усмихна се момчето и подкани Роуз да седне.
Въпреки страхът си от това,че не беше летял и следствие на което му стана лошо,за него това беше един от най-хубавите дни,който беше имал напоследък и си изкара порсто чудесно.
Роуз беше страхотна,доста талантлива,общителна и много дабавна,все неща който му допадаха и се радваше,че се заподнаха по една случайност.
-Трябва да ти призная,че си истински талант и се надявам,че по-нататък ще влезеш в отбора на куидич-отвърна Крис и леко се прозя,раздвижи малко тялото си,защото се беше схванал и зпочна тихо да си пее.
Нямаше никой наоколо,бяха само двамата и се наслаждаваха на всяка минута задено,много бързо си допаднаха и между тях имаше химия.
-Отколко време се занимаваш с летенето и дали вашите ще имат нещо против ако решиш да се занимаваш с кидич?Нали знаеш,все пак това е повече момчешки спорт-бързо вметна момчето и се засмя беше му забавно да си представи безброй момичета да летят като вещици на метлите и да търчат след всяка топка.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyFri 10 Jun - 7:00

-Занимавам се с куидич още от 3 годишна.Сестра ми е в отбора и кръстниците ми нямат нищо против.-казах.
-Ами,ти?В отбора ли си? Вашите какво мислят по въпроса?-задавах въпросите си без спирачка.
Засмях се и след това Крис се присъедини.Беше спрял да пее.
-Може ли....да продължиш да пееш?-казах и го погледнах.-Имаш много хубав глас.-след като казах последното изречение се изчервих и отместих поглед.
Настъпи неловка тишина или поне за мен.Минаха около 10 мин. в тишина и аз запях песента на James Morison-Broken strings.




П.П.:Дано песента те кефи. Smile
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptySat 11 Jun - 4:39

Въпросите валяха един след друг,Роуз беше като малките деца и посотянно задаваше въпроси,страхувайки се после да ги забрави и нищо да не го пита.Това време прекарано с нея беше доста забавно,определено не скучаеше,аслед като запя песента на Джеймс Морисън тотялно се отпусна.
-Не съм в отбора,не че не нашите имат нещо против,напротив съгласни са да тренирам,но честно казано аз имам други планове и спорта остава на втори план-обясни Крис и също се пирсъедини към момичето и започна да пее.
Не се смяташе за професионалист,обаче наистина нещата се получиха и гласът му привикна към песента и буквално в рамките на две-три минути изпя песента цялата без да направи грешка.
-Песента е чудесна,имаш доста добър вкус-завърши момчето и изпя послесните тонове от песента,след което се почуства още по-добре и настроението му се развесели.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptySun 12 Jun - 11:30

-Мерси.-казах и се усмихнах.
Не предполагах,че знае песента.Тя е стара и не всеки я помни.
-А имаш ли брат или сестра?-попитах.
Беше ми много любопитно.Исках да знам какъв е и т.н. .Той е много чаровен и интересен човек.Струва си да го познаваш.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyMon 13 Jun - 4:48

Съвсем беше забравил да разкаже нещо за себе си,така се беше впечатлил от това летене във въздуха,всичко му се изпари от главата.Мнението му за Роуз се потвърди,че е доста любопитно и умно момиче,което се интересуваше от всичко без да бъде нахална и да настоява постоянно.
Само че не искаше да я разстройва със своята история,която имаше доста тъжни украски и доста нещастия му се бяха случили.
-За зло или за добро аз съм единствено дете и затова може би баба и дядо дават цялата си обич на мен и постоянно се грижат за мен и гледат да не ми се случи нещо.
Не искаше да задълбочава много,за да не върне болката от миналато,вече беше свикнал с тази загуба и нямаше да понесе отново да страда.
-За да съм искрен ще ти кажа,че моите родители са мъртви и след тяхната смърт се местя в Англия при баба и дядо,където живея,но не искам да задълбочавам в нещатата-отвърна момчето и една сълза се търкулна по лицето заради тъгата от атзи тежка загуба.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyMon 13 Jun - 15:47

Неговите родители бяха мъртви също като моите.Обърнах се към него.Видях как една сълза се спуска от окото му и веднага я избърсах.
-Недей да плачеш.Знам какво е...моите родители ... също са мъртви.-казах и заплаках безшумно.
Мразя Волдемор, мразя и всички смъртожадни.Те са изроди.
-Извинявай,че те питам така нахално,но кой ги уби?-попитах с пресекнал и дрезгав от сълзите глас.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyMon 13 Jun - 21:13

Крис не беше от децата,който изпадат в депресия или меланхолия и започват да се държат безумно и истерично.Трябваше му около пети минути да си върне предишния спокоен вид и да обърне внимание на Роуз.Като чу името на Черния Лорд и направо замръзна,не се боеше от него,но знаеше за неговата репутация и направо му се гадеше.
Хайде,недей сега заарди мен и ти да се разтройваш-отвърна момчето и попаде една кърпичка на Роуз,за да си избърши лицето.Мойте съболезнования за родителите ти,съжалявам не занех че имаш същата съдба акто моята-завърши момчето и замълча за няколко секунди,не искаше да навлиза в чужда територия,така че зачака да се успокоят напълно и да продължат.
-Родителите ми не са убите от лорд Волдемор,не той е предизвикал смъртта им,а са били група побъркани хора,който смятали магьосниците за измамници и се предизвикали пожар в хотела,където са биил отседнали и после ги убили.
Край,повече нямаше намерение да разказва и да прилича на Мария Магдарена,лицето на Крис остана сурово и непроницаемо и нищо не показваше.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyTue 14 Jun - 15:51

-Аз съжалявам.-казах.
Забих погледа си в земята без да мигам.Беше ми страшно мъчно за Крис.
-Хай,искаш ли да забравим темата от преди малко?-попитах и се обърнах към него.
-Ще ти предложа следната сделка да забравим за миналото и да гледаме само напред,ОК?-попитах с шеговит тон.И двамата се засмяхме.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyWed 15 Jun - 4:29

Предложението звучеше много добре,не искаше вече да се връща назад и да си спомня ужаса,който беше преживял преди толкова време,пък и вече беше започнал нов живот на ново място,което по никакъв начин няма да му напомня за трагедията,която беше изживял.
-Благодаря за разбирането и се надявам,че ще ме разбереш,не че не искам да ти разкажа,он не виждам смисъл защо да си приченявам още мъка-отвърна момчето и като приключиха тази тема,веднага насторението му се подобри и пак стана по-весел и щастлив.
Целият следообед бяха прекарали заедно в забава и приятни разговори,много бързо се сприятелиха и се радваше,че имаше с кой да прекара времето си.
-Мисля,че достатъчно дълго се застояхме тук,какво ще кажеш ако някой път дойдеш на гости в Лондон?-предложи й Крис,който прекраваше повечето време в града и идваше доста рядко в училището при тези обстоятелства.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyWed 15 Jun - 16:20

Забравихме темата от преди малко.След като свършихме с това Крис се разведри.
-Мисля,че достатъчно дълго се застояхме тук,какво ще кажеш ако някой път дойдеш на гости в Лондон?-попита Крис.
Бях доста изненадана от това негово предложение.Тогава се сетих за нещо.
-С удоволствие,но при положение,че ти ми дойдеш на гости пръв.-казах и се засмях.
Крис също се засмя.Мдам това,което казах си беше забавно.Посмяхме се още малко...
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyThu 16 Jun - 5:13

Беше му толкова забавно,можеха да си говорят с часове ей така на воля,но все пак наиситна трябваше да се прибира,не искаше да си има проблеми с своите близки,така че реши да си взе довиждане с Роуз.
-С удововолствие ще те посетя някой път,трябва само да се уговорим и да се разберем,ще е хубаво да се запознаяс вашите,както ти с моите близки-отвърна Крис и след като посотя още малко реши да си тръгне.
Непремнно Роуз щеше да се хареса,беше доста естествена и мила,с две думи добро момиче,което е доста умно и талантливо и не се занимава с никакви луди неща.
-За съжаление скоро няма да имам време да изляза,тъй като у нас ще идват гости от чужбина,пък и моето време е заето,но ако искаш да подържаме връцка по компютъра или пак по телефона,ако си съгласна?
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyThu 16 Jun - 16:05

-Ок,няма проблем.-казах и се усмихнах.
Кръстниците ми щяха да се влюбят в него.
-Дай си скайпа и телефона.-казах като извадих телефона си.То беше ето такъв : тела .
Беше ми много приятно с него.Чувствах се спокойна и някак си щастлива.Забравях за всичко.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyFri 17 Jun - 4:43

Крис извади едно тефтерече от джоба си и за нула време написа адреса си,скайпа и телефона си-даде за всеки случай домашния и мобилния ако нещо стане и не може да се свърже с него у дома,тогава да използва мобилния му,който си беше голяма рядкост защото повечето деца не използваха такъв телефон.
-Всъщност,имам и пейджър,но в случая е напълно излишен,така че можеш да използваш тези два номера по всяко време-отъврна момчето и попаде листчето на Роуз.Е беше ми приятно да си поговорим,изкарах си чудесно днес,надявам се скоро да се видим пак-отъврна усмихнат той и като леко я прегърна бавно се запъти към града.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 EmptyFri 17 Jun - 19:34

Разменихме си номерата, скайповете и адресите.Прегърнахме се и си казахме чао.
Тогава всеки тръгна в различна посока.Аз тръгнах към вкъщи,мисля че той също тръгна към тръгна към тях.
Back to top Go down
Sponsored content





Трибуните - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Трибуните   Трибуните - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Трибуните
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Архив :: Архив-
Jump to: