Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Общата стая

Go down 
+2
.Jessica.
Дир. Дъмбълдор
6 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Дир. Дъмбълдор
Admin
Дир. Дъмбълдор


Брой мнения : 233
Join date : 2009-08-27

Общата стая Empty
PostSubject: Общата стая   Общата стая EmptyThu 27 Aug - 18:16

Общата стая на Хафълпаф.


Last edited by Admin on Fri 19 Aug - 20:04; edited 3 times in total
Back to top Go down
https://hogwartsworld.bulgarianforum.net
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySat 12 Sep - 13:10

Мариса влезе в общата стая на дома си.Много се радваше,че е в дом Хафълпаф.Тя бе чела доста и този дом `и бе допаднал най-много от всички.Най-точно описваше характера `и.Момичето влезе,мъкнейки два огромни куфара в ръцете си.Не знаеше къде да ги сложи,защото бе нова тук.Даде си сметка,че когато дойде някой от нейния дом,тя просто ще го попита.Огледа се.Всичко бе толкова красиво.Помещението - голямо със страхотна гледка към двора на Хогуортс.Първокурсничката отиде до него и хвана с ръка дръжката,на която бяха изписани хиляди преплитащи се нишки,образуващи най-различни форми.Открехна внимателно вратичката на прозореца и тя скръцна.Влезе прохладен въздух.Беше есен и навън листата от дърветата падаха.Искаше й се да има повече цветя,защото пролетта й бе любим сезон.Реши да измагьоса някои неща,все пак бе магьосница.Извади бръчката си и прошепна:
-Акцио Ваза-гласът й се разнесе като приспивна песен из помещението.След което реши да я напълни с вода и да сложи вътре цветя.Проблемът бе,че не знаеше къде е банята,а цветя през есента нямаше откъде да набере.Тогава сякаш над главата й светна лампичка.Погледна игриво магическата си пръчка и отново я хвана.
-Агуаменти-изрече отново Хафълпафката.Водата влезе във вазата,а няколко капчици вода плиснаха отстрани.После си пое глътка въздух.
-Орхидеус-този път го каза по-ясно.В ръката й се появи красив букет от разноцветни зветя.Мариса го сложи внимателно във вазата,след което постави творението си на масичката пред дивана.Доволна,седна на едно меко кресло.До нея бяха куфарите й.Извади една книга и мълчаливо зачете.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySat 12 Sep - 18:11

Здравей!-поздравих аз. Имаш ли нужда от помощ? И приятно ми е! Аз съм Дерек! Ти как се казваш? Нали може да седна?
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 14:10

Мариса се сепна.Погледна детето,което ток-що бе влязло в стаята.Затвори книгата,като внимателно отбеляза страница 341.Положи я на фотьойла и се усмихна бегло на момчето.То се представи.Къдрокоската реши,че и тя трябва да каже как се казва.Все пак не беше учтиво.
-Здрасти.Казвам се Мариса-съобщи тържествено хафълпафката.
-Не,благодаря.Нямам нужда от помощ.И сама ще се справя с тези...-и първокурсничката посочи с показалец куфарите си.После завъртя очи.
Трябваше да намери спалнята на момичетата,но реши да е учтива,затова остана в общата стая с Дерек.Момчето погледна вазата с цветята.Мариса се засмя,след което каза:
-Ами,да,измагьосах тази ваза,но на части,защото все още не съм учила как.-обясни първокурсничката и се усмихна.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 15:22

Браво! Аз все още не знам как да правя такива неща. Похвално е това което правиш! Засега се справяш много добре. Дерек седна до момичето. Подаде ръка за да се здрависа с нея. За какво искаш да си говорим?
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 15:50

Момичето се усмихна.От пътническата й чанта се чу шумолене и мяукане.Първокурсничката се плесна с длан по челото и по възможно най-бързия начин извади от раницата си малко сладко котенце с пухкава черна козинка.То започна да си играе в скута на стопанката си и да се гали в нея.Мариса погали котенцето си,което бе малко по-голямо от дланта й.Това обясняваше защо не го пускаше от себе си.След това отново се обърна към Дерек.
-Ами,всъщност аз съм учила много за магията и как да я практикувам,понеже съм...мъгълокръвна и ...-завъртя очи момичето.
Дерек загледа малкото сладко котенце,което си играеше в хафълпафката.Мариса започна да гали котето си.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 16:00

Ти?Мъгъло кръвна? Не мога да повярвам! Погалих котето което беше в скута на Мариса. Как ти викат приятелите? В този момент прелетя една птица над тях и пусна писмо в скута на Дерек. Какво е това? В писмото пишеше: " Пич, ела да се срешнем до езерото и да си полафим", а дерек написа отговор" Абе пич не мога сега. Лафя си с едно много яко момиче. Искам да я опозная малко. Аре друг път." Дерек пусна птицата която излетя през прозореца и отиде да достави отговора. Та, котето ти е много хубаво. Каква порода е? Не ги познавам много. Ако ти трябва спалнята на момичетата-качваш се по стълбите и вратата вляво. Знам, защото спалнята на момчетата е вдясно.
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 16:56

Мариса се усмихна доволно.Вече поне знаеше къде е спалнята на момичетата.Котето се сви на кълбо в скута на момичето и заспа.Малко се засрами,че Дерек се очуди,че тя е мъгълокръвна.Все пак мъгълокръвните не са толкова достойни да бъдат магьосници,колкото чистокръвните.Или поне според повечето чистокръвни.
Дори късно,къдрокоската реши да отговори на многото въпроси,които Дерек бе задал.
-Да...мъгълокръвна съм.Няма да се обидя,ако повече не искаш да приказваш с мен.Все пак не съм толкова достойна да бъда магьосница-смути се хафълпафката и наведе глава.
-Приятелите,както и всички други ми казват Мариса.Иначе Лейни е просто черно,пухкаво коте.Няма специална порода.Купих го точно преди да замина и е на около месец-усмихна се синеочката,след което погали спящото си коте.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 17:00

Излей си душата ако нещо ти тежи на верен приятел. Мисля че аз съм достоен да бъда такъв за теб, но това ще го решиш ти. Откъде си всъщност-смених бързо темата. Разкажи ми нещо за себе си. Ако това не е върде нахално от моя страна.
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 17:05

Мариса завъртя очи и обходи с поглед стаята.След това си пое глътна въздух,колкото да направи нещо.
-Всъщност,аз не съм особено интересна.Родена съм в Лондон.Семейството ми не е богато,имам по-малка сестра.Нищо особено.-обясни красивата хафълпафка,след което внимателно взе Лейни на ръце и отново го пъхна в чантата.
Сложи един къдрав кичур зад ухото си.После прокара пръсти през косата си и се загледа в камината,в която гореше огън.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 17:08

И при мен е така. Няма нищо особено във семейството ми. Само дето съм роден във Франция. Във училището ми все ми казваха, че съм изключително кръсив и привлекателен французин. Ти как мислиш?
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 18:04

Мариса се засмя,а мелодичният й глас се разнесе из стаята като летен бриз.След което свали слънчевите си очила.
-На мен всички ми казват,че имам много хубави очи-показа с пръст момичето красивите си сини големи очи и се засмя.
После прибра слънчевите си очила в раницата и закопча ципа.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 18:08

Уаау-само това можех да отговоря. Погледа ми остана върху очите й. Те бяха магия. Очите ти са супер. Очите ми се насълзиха,защото не мигах дълго време. Ти си най-красивото момиче което съм виждал. Веднага си помислих нещо което може би нямаше да се случи никога.
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 18:16

Момичето се засмя за пореден път в последните десет минути.Не можеше да спре да се смее,а Дерек я гледаше сякаш тя е луда.Сложи къдравите си коси,меки като кашмир пред раменете.Стана и в цялата си прелест каза,все още през смях:
-Е,не съм нищо особено.Просто едно обикновено момиче.
След малко се огледа.Бе облечена в тъмносини прилепнали по тялото й дънки и светлосиня блуза с къс ръкав,на която имаше надпис с бял цвят.После пак седна на фотьойла.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 18:19

Ти? Обикновена? Та ти си цяло съкровище в моите очи.Цяла принцеса! *Целува леко Мариса по устните* Надявам се не е прибързано.
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 18:22

Мариса веднага се дръпна.Та какво му ставаше на това момче?
-К-к-какво?-попита объркано синеочката.
-Какво правиш?-зададе втори въпрос Хафълпафката,а очите й бяха ококорени,а в тях памтеше страховит пламък.
Момичето взе двата си куфара и раницата и с мъка започна да ходи към стълбището за спалнята на момичетата.Без да казва нищо,красивата първокурсничка започна да се изкачва по стълбите и скоро изчезна.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 13 Sep - 18:45

Дерек остана на дивана. Запали камината и зачака.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptyMon 14 Sep - 6:23

След малко Дерек се качи и седна пред вратата на спалнята на момичетата. Написа бележка в която пишеше "Мариса,извинявай! Прости ми! Слез при мен ако искаш. Ако искаш даже не ми говори. Само ми прости! " Забоде я на вратата и слезе долу.
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptyTue 15 Sep - 15:58

По стълбите се чуха тики стъпки.С грациозна походка,Мариса слезе и се озова в общата стая.Прокара пръсти през косата си и тя стана обемна.Момичето отиде и седна на едно кресло.Отвори списание и зачете.
Красивата хафълпафка не помръдваше вече от пет минути.След малко Лейни се озова в скута й.Синеочката започна да си играе с котето си.Чешеше го по коремчето,а то мъркаше доволно.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptyTue 15 Sep - 16:03

След малко се появих аз. Здравей Мариса! Как си? Надявам се че прие извиненията ми?
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptyThu 17 Sep - 13:59

Мариса свали книгата си за момент,погледна Дерек с изпепеляващ поглед и отново зачете,сякаш той не бе тук.Момичето погали котето си.
-Мариса?-каза името й момчето.
Но красивата хафълпафка сякаш не го чу.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptyThu 17 Sep - 17:00

Мариса, моля те! Погледни ме! Моля те! Поне приеми извиненията ми! Моля теее! Поне ми обърни внимание!
Back to top Go down
.Jessica.

.Jessica.


Брой мнения : 24
Join date : 2009-09-12
Age : 30

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptySun 20 Sep - 10:28

Мариса се върна в общата стая.Бе напълно зашеметена.Ходеше,сякаш току-що бе изпила две текили.А очите й светеха.Грееха от щастие.Момичето отиде с грациозна походка до дивана и седна.Скоро вратата на общата стая се отвори.Оттам се показа човекът,когото тя очакваше.Бе Седрик Дигъри.
-Мариса?-попита красивият третокурсник.
Мариса бе като опиянена.
-З-з-з-здравей,Седрик.Не очаквах да те видя точно тук.
-Ами,май забрави,че сме от един дом.
-О,да,вярно.
Седрик седна до синеоката хафълпафка и започнаха да си говорят.През цялото време,къдрокоската сякаш щеше да припадне.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptyMon 21 Sep - 18:53

Дерек се прибра в стаята. Навън валеше дъжд, а в стаята беше студено. Качи се горе взе книга и слезе отново долу. Стана му студено и извади пръчката си:
-Лакарнум инефламаре- от пръчката му се изстреля огнена топка към камината. Запали се огън който освети леко стаята и й предаде мек уют. Дерек отвори книгата и започна да чете. след малко той се унесе и задряма.
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая EmptyTue 26 Jan - 14:28

]Ренесме влезе в Общата стая на Хафълпаф, където беше празно...на пръв поглед. В един от фотьойлите имаше заспало момче. Неси се приближи и го побутна.
-Ъъм...извинявай! Може ли малко помощ?
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Sponsored content





Общата стая Empty
PostSubject: Re: Общата стая   Общата стая Empty

Back to top Go down
 
Общата стая
Back to top 
Page 1 of 7Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Общата стая
» Общата стая
» Коридора към Общата стая на Слидерин
» Болничната стая

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Архив :: Архив-
Jump to: