Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Поляните на Хогуортс

Go down 
+4
Никълъс Грийн
Кейт Уотсън
Ема Грейнджър
Дир. Дъмбълдор
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptySat 17 Apr - 16:43

Дерек дойде в поляните. На едно от дърветата седеше някакъв господин. В училището се носеше слух, че има нов учител по Защита срещу черните изкуства. Сигурно беше той. Момчето се прибрлижи и го поздрави. Той явно беше задълбочен от книгата си и не му обърна внимание. Дерек легна на тревата и зачака да дойде някой.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 14:03

Дерек дойде на двора. От доста време не беше идвал. Намери един бор и се излегна под него. Времето беше хубаво и под дървото момчето намери сянка от напичащото слънце. Не след дълго Дерек заспа...
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 18:30

Ренесме се разходаше по поляните на Хогуортс, като си мислеше за Дерек. От както бившето му гадже Мариса се върна, постоянно му се лепеше. Както си мислеше едва не се спъна точно в Дерек, заспал на поляната. " Сега ще си поговорим двамата!" -помисли си тя и приседна до спящоо момче. Лекичко го раздруса, но нямаше никаква реакция. Започна да побутва по-силно и най-накрая Дерек се събуди. Изглеждаше изнендан да го буди точно тя.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 18:35

-Ооо Неси-каза момчето и целуна момичето. - Къде беше? Липсваше ми. Постоянно мислех за теб-Дерек говореше бързо и се зачуди дали Ренесме го е разбрала. Неси седна до него и...
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 18:38

Ами...нищо. Трябва да поговорим за нещо..така де..как е Мариса? Нещо напоследък все сте заедно..?
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 18:42

-Не сме заедно-само един път се видяхме. Тя не излиза от стаята. Преди да се върне, мисля, че знаеш какво стана между нас. А, защо питаш?
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 18:44

Ами..ей така. Смисъл..ако има..нещо..нали..просто..знаеш..да..кажеш..абе нали знаеш.
"КАКВИ ГИ ПЛЕЩЯ??!?!?!?!?!" Неси си пое въздух.
-Какво смяташ да правиш относно нея? Щом не сте заедно..
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 18:51

-Аз съм с теб. Докато съм с една, няма да бъда с друга. А Мариса щом постъпи така..няма място в сърцето ми. Сега то е твое, и ще бъде така докато....и аз не знам докога-каза Дерек и си пое дъх. Облегна се на бора и хвана ръцете на Неси.
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 18:54

Дерек хвана ръцете на Неси.
-Точно това исках да чуя. - каза тя и го целуна.
-Обичам те- каза той и я придърпа към себе си за още една целувка. След това я прегърна, а тя положи глава на гърдите му.
-Аз също..
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 18:58

Дерек се плъзна леко и легна на земята. Неси продължи да бъде до него.
- Какво ли щях да правя без теб?-попита Дерек. Може би щях да стоя самотен, или щях да умра. Добре че си ти да осветяваш живота ми...Обичам те и ще те обичам завинаги...
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 19:46

-Знам, и аз се чувствам така. Знам, че ще прозвучи банално, но мисля, че ти избраният за мен. Създаден за мен. Нес го целуна още веднъж, а той я придърпа отгоре си и задълбочи целувката. По време на целувката, Неси леко захапа долната устна на Дерек, а той простена и я притисна към себе си. Двамата плавно сплетоха езици и целувката им стана още по страстна и близка, искаща да потвърди думите им. С мъка Неси се отдели от Дерек и каза:
-Май..не трябва точно на поляната...
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 19:48

-Точно сега сме скрити и никой не ни вижда...Искаш ли да се разходим из поляните?-попита Дерек и изчака Нес да отговори.
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 19:52

Ами..да. -отговори Неси и се изправи. Дерек също стана и хвана ръката й. Двамата се зарахождаха из зелените треви, не продумвайки. След малко Дерек..
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyMon 7 Jun - 20:10

Започна да вали и Дерек издърпа Неси под най-близкото дърво.
-Сега ще чакаме да мине или ще се прибираме в училището. Но училището е далече-имаш ли идеи?
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 13:54

Ами...май ще трябва да си седим тук..
Двамата седнаха под едно от дърветата и зачаха дъждът да спре.
По едно време Дерек се обърна към Неси....
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 13:57

-Мила, ами..-започна Дерек- ще има бал. Ще дойдеш ли с мен-попита той и изчака Неси да му отговори.
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 13:59

Хм..ами..-забави се с отговарянето си Неси. Беше й дошло като глъм от ясно небе. Знаеше, естествено, за бала, но не очакваше Дерек ей така да й изтърси покана..-Да! -отговори тя най-сетне.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 14:04

Щом Неси отговори Дерек я целуна.
-Радвам се!-каза той. - Трябва ли ти нещо за бала? Рокля, обувки, аксесоари и т.н.?
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 14:05

Ами..да! Но на пазаруването няма да присъстваш! -усмихна се тя.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 14:08

-Сама ли ще ходиш?-попита момчето. - Защо няма..ако те видя преди бала ще се случи нещастие..Като на сватба?
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 14:09

Неси се засмя. -
-Не бе, глупчо! Искам да си изненадан!
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 14:12

"Така ли? При мен няма такива работи"-помисли си Дерек.
-Добре, бъди тайнствена..-отговори той. "..но не задълго, миличка".
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptyFri 25 Jun - 14:19

Добре..-усмихна се тя и го целуна. След това видя, че дъждът е спрял. Двамата се изправиха и тръгнаха по поляните към училището.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Джош Фаро

Джош Фаро


Брой мнения : 16
Join date : 2010-04-13

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptySun 27 Jun - 20:58

Денят беше хубав и слънчев.Нямах часове и до бала имаше време,затова реших да разпусна малко,като отида на поляните.Мисля че до сега не ги бях посещавал.Разходих се малко,след което си избрах хубаво местенце и се настаних.Гледката беше доста красива.Изведнъж се чуха стъпки,които нарушиха спокойствието ми..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 EmptySun 27 Jun - 21:07

Денят беше хубав и реших да изляза. Разходката ми започна от поляните на Хогуортс. Лелее.. оставаха четери дена до бала. Не знам защо се вълнувах толкова. Може би защото ще отида с Роб? Докато размишлявах видях едно момче. Не го бях виждала до сега, но сигорно учеше тук. Е, то няма как иначе.. Усети присъствието ми и се обърна.
- Ъм, здравей! - вдигнах несигорно ръка и помахах бавно за поздрав.
Back to top Go down
Sponsored content





Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Поляните на Хогуортс
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Хогуортс
» Карта на Хогуортс
» Из коридорите на Хогуортс
» Трезор на "Хогуортс"
» Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Архив :: Архив-
Jump to: