Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Поляните на Хогуортс

Go down 
+4
Никълъс Грийн
Кейт Уотсън
Ема Грейнджър
Дир. Дъмбълдор
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptyTue 15 Sep - 16:42

-Еми аз незнам... - успокои се момичето..
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptyTue 15 Sep - 16:43

Навита ли си или искаш да си задаваме по-пикантни въпроси?
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptyTue 15 Sep - 16:44

-Мхм.. Казвай! - рече момичето.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptyTue 15 Sep - 16:47

Кой харесваш от всички тук или пък кой ти е приятен?
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptyTue 15 Sep - 16:49

-Като приятел или като гадже? Ако е като гадже, имам си Крис, а ако е като приятел - всички са ми забавни, всички са много готини и много печени, независимо, че с Анабел сме във вражда. - захили се момичето. И след това се замисли за момент.
-Сега аз... Кое момиче ти харесва най - много? - беше въпроса на Кейт.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptyTue 15 Sep - 16:55

Ми......-изчервих се-Мариса,тя е от моя дом и е доста симпатична. Красива е,със страхотни сини очи , и страхотни къдрави коси. Просто момичето мечта е-според мен. А ти само Крис ли имаш? Харесваш ли други като гаджета?
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptyTue 15 Sep - 16:56

-Като гадже - не. - каза Кейт.

п.п. - Сестра ми ме гони... Ставам.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:13

Кристен разказва:
Гледката беше прекрасна. Надявах се да срещна някой, с когото се запознах тук, но нямаше никой. Седнах на земята, за да се полюбувам на слънцето. Затворих очи и вдишах от чистия въздух. Бях се замислила за родното си място, докато някакъв шум не привлече вниманието ми. Рязко отворих очи и се обърнах, готова да стана. Пред мен стоеше момиче. Не бях я срещала преди. Имаше дълга кестинява коса с руси кичори. Очите й бяха зелени и любопитно се взираха в моите.
- Здрасти! - поздравих я аз и се изправих.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:19

Хейли разказва
Момичето ме поздрави но аз продължих още около минута да се взирам в нея.беше много красива,изглеждаше ми мила,а и само тя като мен май все още не си бе намерила приятели.Не исках да съм от самотниците и понеже забелязах че вече дълго време мълча
-Здравей!Ъм извинявай,ако съм те стреснала!*засмях се неловко* Аз съм Хейли!Може ли да седна? *усмихнах се*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:22

Изглеждаше симпатична.
- Да, разбира се! Сядай - посочих с ръка мястото до мен, когато се настаних отново на земята - Аз съм Кристен Стюарт - усмихнах се.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:25

Последва кратко мълчание,през което аз се чудих какво да й кажа
-И така намери ли си приятели вече?Знам че беше глупаво така да ти се натрапвам,но всички момичета от Рейвънклоу се бяха изпрали докато моя милост се събуди *засмях се* Ох пак започнах да говоря много!
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:30

- Ъм.. да, запознах се с два/три човека. Сега и с теб - засмях се - Ти от кой дом си? - попитах аз.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:33

Рейвънклоу!Но за да бъда честна ти си първият човек с когото се запознавам.А ти от кой си?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:34

- От Хафълпаф. Явно вчера си пристигнала?
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:36

Да и съм още в шок така да се каже!*засмях се* Но поне успях да стана ръководител на клуба за защита на домашното духче.За жалост обаче не са се записали много хора.А ти откога си тук?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:40

- На мен също това ми е втори ден - засмях се - И наистина има неща, които могат да те стреснат. До вчера не знаех, че има пластични пръчки - припомних си тази в магазина - Твоята каква е? - попитах.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:43

Аз си избрах неогъваема.Не знам защо,но предпочетох да е по-класическа.Вярно че някога може това да се окаже минус а мен,но ще го преодолеа *засмях се* Между друго скоро ще стане дванадесет,случайно да знаеш кога е обядът?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:45

Като се замисли по този въпрос, наистина, не знаех в колко е обяда.
- Ох, не. Предполагам, че и ти не знаеш.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:47

Да за жалост!*засмях се* трудно е да си нов.Утре ще е първият ми урок в Хогуортс.Ти откъде идваш?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:49

- О! Ами, от Малибу, Калифорния - отговорих аз - Ти?
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 9:54

-Аз съм от Лос Анджелис *усмихнах се* Майка ми е мъгъл баща ми също е бил,но за жалост го убиха когато бях по-малка.Само сестра ми има магически сили,но отказа да ги използва.Затова си живее нормално.Дори не беше съглсна да идвам тук,но виждаше че не съм щастлива в ЛА *усмихнах се* Общо взето това е моята история! *засмях се*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 10:18

- В моето семейство само майка ми имаше магически сили, но когато срещнала баща ми е захвърлила тази своя страна. Отдаде се на нормален живот. Повече на работата. Преди няколко месеца разбрах, че и аз съм като нея. Толкова се зарадвах, че ще уча тук, когато получих и писмото. Толкова нови неща и нови приятели. И аз в Малибу не бях особено щастлива.

П.П. Сори, че се забавих.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 12:55

Честно казано искам да премина през много предизвикателства и мисля че това училище може да ми ги даде. Very Happy Искаш ли да влезем вътре че май ще слънчасам накрая Very Happy
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 13:02

Разсмях се.
- Хайде - изправих се тръгнахме напред - Искаш ли да отидем в магическия свят?
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 EmptySun 11 Apr - 13:06

Да защо не.Ще ми бъде много приятно.Усмихна й се.Беше много приятно момиче,радвам се че попаднах точно на нея.Може би прекалих с говоренето,но не показа с нищо че я дразня е може би съм я дразнела,но не го показа това бе добре.Само за едно съжалявах,че не беше от моя дом щеше да е още по-забавно.Запътихме се към магическия свят.




ПП:Сега ще стана за малко че май имам да пиша разни домашни за утре но като седна ще пиша. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Поляните на Хогуортс   Поляните на  Хогуортс - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Поляните на Хогуортс
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Хогуортс
» Карта на Хогуортс
» Из коридорите на Хогуортс
» Трезор на "Хогуортс"
» Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Архив :: Архив-
Jump to: