Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Спалнята на момичетата

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 21:27

Разсмях се от реакцията на Хейли и започнах да `и разказвам:
- Видях го на куидичното игрище на трибуните. Всъщност той е нов, за това не сме се засиали преди. И познай какво!
- Какво?
- Ще ходим на бала заедноооо!
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 21:30

-Моляяяяяяяяяяяяяя? *отнво извиках* КРИСТЕН СТЮАРТ как не те е срам,а мислех че аз съм най-добрата ти приятелка!
-Съжалявам дее.. просто покрай нещата за бала изключих!*засмях се леко тя*
-Ще видиш ти!*казах нацупено аз и метнах еднва възглавница върху нея*
-Стига деее не ми се сърди!
-Има ли и още?*попитах дръпнато аз *
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 21:35

Малко се изчервих.
- Какво? Какво още си пропуснала да ми кажеш?! - хвърли ми строг поглед, но той не се задържа за дълго.
- Ами, гонехме се на игрището и той се спъна и падна. Мислех, че ще стане, но той проължи да лежи. След това разбрах, че се е преструвал на припаднал. Приближих се и естествено се панкюсах. Наведох се да проверя дали диша понеже не знаех какво друго да направя, а той ме целуна по бузата!
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 21:39

-K. Stewart Офицялно съм ти сърдита!И когато се сърдя, да знаеш че труудно ми минава! И въпреки всичко отварям една скоба! Много съм щастливаа за вас двамата! *започнах да подскачам на леглото* А сега я затавярм и отново офицялно съм ти сърдита!
-Стига де Хейлз!
-Ъ-Ъ госпожице Стюарт!*едвам сдържах смеха си!
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 21:42

- О, стига дее.. Нали сега ти казах? Не се сърди! - почти проплаках аз, а тя най-спокойно се настани на леглото си и не каза нищо. Скочих от моето и отидох при нея.
- Хайде, дее.. Как да се реванширам? Ще направя всичко!
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 21:57

Можеш да се реваншираш само по един единсвен начин!
-И какъв е той!Наистина.. ще направя всичко!
-Вече ми казвай всичко моля те .. искам да ти помогна.. надявам се да го знаеш!
-Извинявайй.. просто наистина ми се струпаха много неща около бала и забравих няма да се повтори!Приятелки? *усмихан се миловидно*
-Само при още едно условие..
-Има още *захили се тя* знаех си че няма да е само това! Казвай!
-Когато поискам да правим нещо ... мм да речем че няма да мърмориш! *изплезих й се*
-Окейй!Стига си се плезила де!
-Хахах Добре! А сега за какво ще говорим?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 22:01

- Сега е твой ред! - отбелязах и седнах до нея на леглото `и.
- Ред за какво?
- Разкажи ми всичко за отношенията ти с Джош! Как се запознахте, кога последно се видяхте, как те покани на бала.. - започнах да изброявам.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 22:06

-Добрее,добрее!*засмях се аз* Достатъчно въпроси. Такаам започвам да обяснявам,а ако те отекча ми кажи! Значи запознахме се на езерото,денят беше прекрасе,затова аз реших да отида и да почета малко там,но той заедно с група приятели се мокреха,след това той ме умокри,започнахме да се закачаме така да се каже!*измях се звучно* ии после доста дълго време не го бях виждала.Но не знам защо много ми липсваше.Наскоро го видях отново.Беше сравнително по-мил *отново се засмях* Още щом ме видя ме прегърна нооо.. аз не му показах че се разтапям!*и двете се засмяхме* И след това отвори темата за бала,аз малко не знаех какво да му кажа,заради Иън,но след като ме покани-само това бе важно.Не знам какво толкова му харесвам,ноо просто сякаш искам да бъда с него.Между другото е от Слидерин.. странно нали.. някой ден трябва да ви запозная.Ами твоят Роб от кой дом е??? *след половин час приказки имах нужда от глътка вода и тя да ме отмени за малко поне за да мога да си почина, макар да знаех че съм я отекчила*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 22:16

- Той също е от Слидерин. Ха! Странно. Ние двете сме от Рейвънклоу, а те двамата са от Слидерин.
Тя се засмя.
- Каква случайност.. щеше да е супер, ако всички бяхме от един дом. Щяхме да се събираме вечер в общата стая и да си приказваме.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 EmptySat 26 Jun - 22:21

-даа,наистина!*прозаях се аз*
-Май ти се доспа,а?
-Честно казано-да!Днес беше дълъг ден не мислиш ли?
-Даа права си!*отговори тя*
-Между другото видях една обява че този Дерек от Хафълпаф си търси банда.Видях че си се записала- аз също.Няма ли да е супер,ако си имаме банда-наша банда!*засмях се аз*
-Ще е невероятно!*ухили се тя*
-Аз написах че искам да съм вокал,защото винаги са ми казвали че имам хубав глас, но също така написах и че искам да свиря по-малко на китара.Забелязах че ти си писала само името си.Като каква искаш да се включиш? *полюбопитсвах аз*
Back to top Go down
Sponsored content





Спалнята на момичетата - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Спалнята на момичетата
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Спалнята на момичетата
» Спалнята на момчетата

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Архив :: Архив-
Jump to: