Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Спалнята на момичетата

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Дир. Дъмбълдор
Admin
Дир. Дъмбълдор


Брой мнения : 233
Join date : 2009-08-27

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyThu 27 Aug - 19:02

Тук спят момичетата...
Можете да си говорите за гаджета и за всякъкви други неща без да се притеснявате,че някое момче ще ви чуе.
Back to top Go down
https://hogwartsworld.bulgarianforum.net
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptySun 11 Apr - 8:38

Събудих се.Огледах се наоколо и видях,че нито едно от момичетата не беше там.Да не би да съм се успала?Веднага станаха и се облякох след това отидох да видя програмата си.Всичко бе ясно днес бе почивния ни ден,затова нямаше никого.Все още не си бях намерила приятели,затова днес щеше да е подходящия ден!
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 19:27

Кристен разказва:
След урока по ЗСЧИ реших да се върна в спалнята на момичетата. Както и по-рано стаята беше празна. Прибрах си учебника и свалих мантията си. Погледна през един от прозорците, за да видя какво е времето. В този момент..
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 19:33

Бях излязла навън за разтушителна разходка,когато изведнъж времето се развали и се очакваше всеки момент да завали.Реших да се прибера в спалнята на момичетата и да видя дали този път ще има някой там.Още с отварянето на вратата,видях как Крис бе вперила поглед в мен,явно ме бе чула.Почувствах се малко неловко,но все пак това бе Крис.
-Хей,извинявай,ако съм те изплашила. *усмихнах се леко и се тръшнах на леглото си*
-Не,няма такова нещо,просто чух че идваш. *усмихна се и тя*
-Жалко,че времето се развали.. можеше да отидем някъде.А ти иначе какво правиш,как си?Отдавна не сме се засичали и не сме излизали заедно.Домъчня ми за теб!*засмях се леко*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 19:42

- На мен също - скочих и я прегърнах.
- Въздух! - успя да каже тя.
- Опа! - веднага се отдръпнах. Погледнах я и двете се разсмяхме.
- Ами, при мен е все същото. При теб? - попитах аз и седнах на леглото си.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 19:46

-Ами и при мен честно казано нищо особено не се е случило,като изключим че наскоро имах много лоша настинка .. прр не искам да си спомням! *и двете се засмяхме* Какво можем да правим,наистина не ми се кисне тук цял ден. *тръшнах се още един път върху леглото си отчаяно* Честно да ти кажа още не съм успяла,да разгледам цялото това място,всъщност съм разгледала едва 2 3 места. *засмях се* Ти успя ли да го разучиш? *надигнах вежди*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 19:50

- Ами, не много - замислих се аз. - А, и на мен не ми се стои тук. Някакви предложения?
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 19:52

-Хайде да отидем някъде,където до сега не сме били. *замислих се* Но без повече подземия!*засмяхме се* Къде ти се ходи? Мен не ме бърка!
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 19:56

- Знаеш ли, че наскоро откриха МОЛ?! - очите ми грейнаха.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 19:59

Сериозно ли? *изправих се, спънах се в чаршафа ми който беше на земята,понеже както винаги не си бях оправила леглото и тупнах на земята след което започнахме да се смеем*
-Да! *отговори тя*
-Хайде да вървим..
-Супер,хайде!
-Чакай!А как ще стигнем до там.. виж каква буря е!*направих отчаяна физионимия*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 20:02

- Ами, ще се магипортираме! - казах аз и извадих пръчката си. Помигнах на Хейли да стане и произнесох заклинанието и след секунди бяхме в МОЛ-а.
Back to top Go down
Дир. Дъмбълдор
Admin
Дир. Дъмбълдор


Брой мнения : 233
Join date : 2009-08-27

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyTue 8 Jun - 20:06

Здравейте!Хайде сега да си покажа рогцата Laughing
Хора,как ще ходите някъде,след като е учебно време?Не може така...
Също така относно магипортирането-в 1 курс такова нещо не знаете и не можете да правите.Та вие дори проситте магии не сте ги усвоили. Very Happy
Съжалявам ако ви развалям РПГ-то,но просто....няма начин.
Back to top Go down
https://hogwartsworld.bulgarianforum.net
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyWed 9 Jun - 5:09

Опа! Ами, няма проблем. Просто няма да ходим там.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyWed 9 Jun - 18:23

Нямаше как да отидем в МОЛ-а все пак бе учебно време.Изчакахме дъжда да спре и тогава аз предложих.
-Хей, ходили ти се например на езерото или на двора.Не ми се стои в тази стая.Нека се разтикаме на някъде.Може дори да срещнем някого.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyWed 9 Jun - 18:29

- Окей, става - съгласих се аз. - Какво ще кажеш за езерото? - попитах аз.
- Добре, да тръгваме - отвърна Хейли.
- Искаш ли да плуваме? Хайде, моля тее.. - погледнах я с кучешката си муцунка. Дано при нея имаше ефект.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyWed 9 Jun - 18:32

-Да плуваме? *погледнах я ококорена?
-Да! *усмихна се тя и пак ме погледна с кучешката си муцунка*
-Аз... ъм... аз * Истината беше че не обичах да се разсъбличам много.Не че нещо ми имаше просто си бях по-срамежлива от тази гледна точка,но обожавах да плувам, а и с този жален поглед бях много раздвоена*
-Моля тее ! *замоли се отново*
-Ъгх!Добре,хайде! Но си ми длъжница! *засмяхме се и тръгнахме към езерото*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyThu 10 Jun - 17:25

След няколко минути с Хейли пристигнахме в спалните на момичетата.
- Ако не си взема душ, ще умра! - оплаках се аз.
- Хайде, върви! Аз ще си приготвя дрехите и т.н. - каза Хейли.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyThu 10 Jun - 17:30

Изчаках Крис да си вземе душ,,докато през това време, аз си извадих едни черни впити дънки,които смятах да съчетая с дълга бяла тениска с контури на лице на момиче и едно яке,ако стане по-студено на езерото.
-Толкова е хубаво да си вземеш един топъл душ!*ухили се Крис и се тръшна на леглото си*
-Не се и съмнявам *засмях се аз* Е хайде и аз влизам,но смятам да си взема направо една вана. *засмях се*
-Не.. няма да те чакам ей!*засмя се Крис*
-Обещавам няма да се бавя много,защото умирам от глад и виждам пилешки бутчета навсякъде!*запревивах се от смях и влязох в банята*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyThu 10 Jun - 17:42

Хъм, какво да си облека? Приклекнах и извадих из под леглото си черния си куфар. Отворих го и започнах да си избирам дрехи. Извадих една розова рокля.
- Нее - захвърлих я на леглото. Започнах да вадя дрехите си една, по една. - Нее, твърде яркоо.. Твърде тъмно.. Това? О, твърде късо.. Не.. не.. Не.. и пак н-- - тогава видях любимата си тениска. - Оо.. това е нешо друго!
Намерих и къси дънкови гащи. Прибавих лента за коса, която беше в цветовете на надписа на тениската и .. чифт гуменки.
- Ох, най-накрая излязох - засмя се Хейли, когато вече бях с дрехите и си оправях косата пред огледалото.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptyThu 10 Jun - 17:55

-Е остава само да се облека набързо и след това да вървим.
-Мхм. *каза крис, докато все още си оправяше косата*
Аз отидох в банята,за да мога да се преоблека на спокойствие,след което излязох.
-Хей изглеждаш супер.*възкликна Крис*
-Мислиш ли? *започнах да се оглеждам*
-Дам,сигурна съм! *ухили се тя*
-И ти също си супер,но да не ти стане студено с тези къси дънки.
-Ще се справя!
-Добре *разтърсих си косата няколко пъти* обувам си кецките и тръгваме!
-Окей! *после заедно се запътихме към голямата зала*
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptySat 26 Jun - 20:43

С кристен се прибрахме в Хогуортс и веднага се запътихме към спалнята на момичетата за да оставим покупките си.
-Охх ... толкова съм уморена! *изохка Крис и се хвърли на леглото*
-Ъъ Крис не искам да те притеснявам,но целите ти дрехи са в сладолед!*усмихнах се мъчително,бях много изморена*
-Ужас!.. ще си взема дрехи и ще отида да си пусна дуща,нали ще бъдеш тук?
-Къде другаде мога да бъда?*усмихнах се аз*
-Радвам се че си тук!*също се усмихна тя и влзе*
За мое щастие аз бях имала сладолед само по лицето и вече се бях почистила,което значеше че не трябва да си измислям нов тоалет. Бях много щастлива от факта че ще ходя с Джош на бала.. той беше страхотен.Взех чантата в която се намираше тоалета ми и седнах на леглото.Бъзро го извадих и започнах да се взирам в него.. харесваше ми все по-вече и по-вече.На дъното на чантата намерих една закачалка.ИЗвадих я и сложих роклята си на нея.Все пак не исках да бъде измачкана.След това реших да си пооправя малко косата докато изчакам Крис.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptySat 26 Jun - 21:00

Днес денят беше супер. Прекарах си страхотно с Хейли. Като си спомних кратката война между нас, се подсмихнах. Честно казано, не ми пукаше дали хората са зяпаха. Бях толкова уморена. Можех да проспя и нощта, и деня. Добре, че не заспах в банята. Щом излязох се увих около кърпата и се огледах в голямото огледало. Балът беше след четери дена, а едва започваме с цялата подготовка. Излязох и видях Хейли на леглото си да гледа роклята си за бала.
- Ще изглеждаше великолепно с нея!
Тя се подсмихна и преди да каже нещо аз я прекъснах:
- Аз размислих за своя тоалет. Ще трябва пак да ме придружиш до МОЛ-а! - започнах да си обличам къси гащи и голяма широка тениска.
- Ще трябва да се дегизираме! - разсмя се Хейли. - Сигорно целия МОЛ ни е запомнил!
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptySat 26 Jun - 21:07

-Мислиш ли? *подсмихна се Крис*
-Не знам дали изобщо ще ни пуснат отново там! *засмях се аз*
-Жалко ... наистина мислех да си променя тоалета!*погледна надолу тъжна*
-Хей.. нали знаеш че за теб съм готова дори в затвора да ме приберат!*засмяхме се*
-Мисля че да.. *усмиха се тя* Това значи ли че отиваме в МОЛ-а утре!
-Твърдо да ! *казах аз и влязох в банята след като си измих зъбите си облякох си огроооомната тениска на PARAMORE и се върнах при Крис като силно се тръшнах на леглото*
-Е какво ще правим сега.. ще спим? *засмях се аз*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptySat 26 Jun - 21:20

Аз също се настаних на леглото си.
- Не и преди да ти споделя нещо! - казах, а Хейли се настани по удобно сякаш се приготвяше за приказка. Разсмях се.
- Какво има?
- Помниш ли момчето, за което ти разказвах?
- Да?
- Открих, че той също учи тук! - почти не извиках от радост.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата EmptySat 26 Jun - 21:23

-КАКВООООООООО? *започнах да пищя аз*
-Да!Неввероятно нали? *радостно извика тя *
-Онзии.. как му беше имато Робърт?
-Точно!*ухили се тя*
-Тук става нещо.. разказвай всичко,защото усещам пикантности!*ухлих се аз*
Back to top Go down
Sponsored content





Спалнята на момичетата Empty
PostSubject: Re: Спалнята на момичетата   Спалнята на момичетата Empty

Back to top Go down
 
Спалнята на момичетата
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Спалнята на момичетата
» Спалнята на момчетата

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Архив :: Архив-
Jump to: