Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Търговски център за сови

Go down 
+16
Деми Ловато
Джош Фаро
Хейли Улиамс
Рамона Евънс
Mike14
Ренесме Кълън
Майли Сайръс
Никълъс Грийн
Ник Джонас
Джейсън Крейг
Кейт Уотсън
Ема Грейнджър
Крис Уорън
Darvin_99
IwsSsY xD
Дир. Дъмбълдор
20 posters
AuthorMessage
Дир. Дъмбълдор
Admin
Дир. Дъмбълдор


Брой мнения : 233
Join date : 2009-08-27

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyThu 27 Aug - 20:37

За да си купите сова направето следното нещо:

1.Опишете совата,която сте избрали.
2.Ако искате слагате снимка.

Всички сови имат еднаква цена:90 галеона
Back to top Go down
https://hogwartsworld.bulgarianforum.net
IwsSsY xD

IwsSsY xD


Брой мнения : 35
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : in my locked heat ;]

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySat 29 Aug - 12:51

Този магазин също се хареса на Бела. От малка на нея ѝ допадаха совите и умираше да си има една. Още щом влезе погледа ѝ падна върху прекрасна чисто бяла сова, която въпреки красивия си външен вид беше изключително малка на размер. Очите на Бела останаха приковани в нея и въпреки, че разгледа още други сови накрая все пак взе нея. "Все пак, мислеше си, тя е създадена точно за мен - хубава и мъничка."
- 90 галеона - прекъсна мислите ѝ любезният глас на продавачката.
- Какво? - стресна се за момент Бела, като не осъзна за какво говори. - О, да, заповядайте!
Тя плати и излезе от магазина с кафеза с новата си сола. "Алис, замисли се тя, ще те кръстя Алис"
Back to top Go down
Darvin_99




Брой мнения : 58
Join date : 2009-08-28
Местожителство : Годрикс Холоу

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySat 29 Aug - 14:10

Джордж Лупин влезе в пред последния магазин на улица Диагон-али - магазина за сови. От малък обичаше магическите животни и особено совите. Винаги е искал да си има и затова започна да разглежда всички сови. Виждаше какви ли не дори видя полярна сова. Той знаеше че тя една от най- исканите от всички млади магиосници. Но той не знаеше какво да си избере. Дали да си избере полярна сова или горска ушата сова.
-Желаете ли нещо?-попита продавача.
- Да! Чудех се коя да си избера. Горската ушата или полярната сова.
-Ами и 2-те са хубави. Да ви призная имате вкус. Попринципх повече се иска полярната но това е ваш избор.
-Ами мисля че си избрах. Ще взема полярната.
-Струва както всички други 90 галеона.
-Добре.
Той даде 90 галеона,а продавача сложи совата в специален кафез за изкупени сови.


Last edited by Darvin_99 on Sun 30 Aug - 11:09; edited 1 time in total
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySat 29 Aug - 18:27

Открай верме Кристо фър много обичаше птиците,така че реши да отиде до търговсият център за сови и да си вземе някой вид.Времето беше чудесно и никак не беше чудно,че сега по улицата се движеха доста хора,който се готвеха за предстоящата учебна година и бяха окупирали повечето магазини на Диагон.Али,за да си купят нужните неща.Той нямаше търпение да започне учебната година, тъй като открай време от своите родители,знаеше че Хогуортс е нй-доброто училище и ще получи много добро образование.Кристофър след десетина минути се оказа пред магазина и като се увери,че е отворен,влезе вътре и започна да разглежда.Имаше вътре доста хора-възрастни и деца,който също като него търсеха сова за своето дете.Крис нямаше претинциозен вкус,така че нямаше проблем да си намери подходящата птица.
-Добър ден,г-н Джонсън,бихте ли ми помогнали?-обърна се към касиерът,който застана пред него и го посрещна.
-Със най-голямо удоволствие-усмихна се симпатичният мъж.Какво точно търсиш?
-Тъй като скоро започвам да уча във Хогуортс, ще ми трябва сова,но не знам каква-каза Крис и си замълча.
- Ще ти предложа да си избереш между следните-Домашна кукумявка,Горска улулица и Блатна сова,а ти ще си избереш коя ще земеш.
-Доста труден избор,тъй като и трите много харесвам,но все пак ще си взема горската улулица-отвърна момчето и се приготви да плати.
Г-н Джонсън взе птицата,сложи я във една клетка и я даде на момчето.Кристофър плати 90 галеона и излезе от магазина.
Back to top Go down
Ема Грейнджър

Ема Грейнджър


Брой мнения : 34
Join date : 2009-08-28

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySat 29 Aug - 18:44

Ем описва Smile
"Бях видяла совата на Бела, така че в мен загоря някакво желание и аз да получа. Всъщност винаги съв била такава, като се замисля. Както и да е. Искаше ми се моята да е тъмна. Тъмното ми допадаше повече от светлото...
Вярвях и оглеждах совите. Бях видяла вече сигурно хиляда, но не ми допадаха. Бяха твърде... изискани за мен. Исках някоя, която да си бъде моя. Точно тогава видях моята сова - и тя беше прекрасна. Голяма, кафеникава на черни петна - не зная, сигурно вече бях видяла подобна. ТАзи обаче наистина ми хареса. Което е по-важно - тя хареса мен. Прекрасно. Колко красиво, голямо създание.
- Колко струва? - попитах продавачката.
- 90 галеона, миличка - каза ми тя, малко глезено.
Платих и отнесох своята сова. Вече имах поне едно същество, което щеше да се интересува от мен. =)"
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySat 29 Aug - 20:08

Следващия магазин в списъка на Кейт, беше този за сови. Птиците бяха едно от любимите и животни, наравно с вълците. Ноо... Тук явно нямаше магазин за вълци. "Жалко. Бих си опитомила един с голямо желание." - подсмихна се момичето. Влезе и веднага се метна на една малка сова.
- Ой, бебиии, ще те изям! Сладурчеее! - викаше тя и гласа и оттекваше в магазина. Изтича при продавача и му я посочи. Той каза:
-Отличен избор, госпожице! - и я подаде на Уотсън. Тя, страшно щастлива, излезе с голяма усмивка за уста.
Back to top Go down
Джейсън Крейг

Джейсън Крейг


Брой мнения : 14
Join date : 2009-09-01

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyThu 3 Sep - 7:30

Джейсън отначало не смяташе да си купува сова, но след като разледа животинките през витрината на магазина реши да влезе и да огледа все пак.Не след дълго бе на касата, като си бе избрал една средна по размер кафява сова, която най му беше допаднала.Плати 90 галеона за нея, като след това си тръгна.
Back to top Go down
Ник Джонас

Ник Джонас


Брой мнения : 11
Join date : 2009-09-08
Местожителство : Лондон

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyWed 9 Sep - 13:58

Търговски център за сови Owl4

Ник влезе в магазина за сови, той много обечаше животни,
след дълго разглеждане на совите той хареса една пъстра сова с добре очертани очи,
той отиде до касата и показа на продавача совата, която е избрал продавача му каза,
че е направил много добъризбор с тази сова, защото тя е много рядък вид.
Ник доволен от своя избор подаде 90 галеона на продавача и
излезе заедна с новия си приятел - совата .
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyFri 11 Sep - 15:48

Дерек влезе в магазина и погледа му веднага засече една сова. Тя беше кафява с черни и бели петна. Поиска я, плати и излезе.
Back to top Go down
Майли Сайръс

Майли Сайръс


Брой мнения : 4
Join date : 2009-09-14

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyMon 14 Sep - 17:33

Майли влезе в разкошния магазин за сови.Хареса си една.Тя беше по-бяла и от сняг.Майли възкликна:
Колко,красива сова!
Даде 90 галеона за нея.

Търговски център за сови 75709_514
Back to top Go down
http://hannah-montana-ioni.dir.bg
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyMon 25 Jan - 11:21

Ренесме влезе в магазина с огромно желание. Винаги е обичала животните. "Лелее! Колко са много!" Тя тръгна да обикаля совите, докато си намери подходяща. Накрая се спря пред един по-малък кафез, в който се намираше най-очарователната сова на света Търговски център за сови 306
Тя веднага взе кафеза и го занесе до касата.
-Прекрасен избор, госпожице! Струва 90 галеона.
Ренесме извади парите си и плати. После взе кафеза, опитвайки се да балансира многото торби, които носеше.
Ще те кръстя Бела. - прошепна момичето на совата.
Накрая успя да излезе от магазина без да събори нищо и се запъти към Оливандър - най-важният от всички магазини!
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Mike14

Mike14


Брой мнения : 18
Join date : 2010-02-15
Age : 26
Местожителство : Между Луната и слънцето!

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyWed 17 Feb - 17:02

Майкъл влезе в магазина за сови и си купи една Полярна сова за 90 галеона.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyFri 9 Apr - 12:23

Кристен разказва:
След магазина с пръките отидох в търговския център за сови. Обичах животни, макар да не съм имала много домашни любимци. Обикалях и разглеждах. Видях толкова много видове. С най-различни цветове и големина. Всички бяха красиви, но търсех нещо конкретно. Харесвах по-светлите цветове. Докато вървях се чудех как да кръстя своята сова. Естествено, когато я купя. Хмм.. може би първо ще трябва да я видя, за да й избера име.
Спрях се на една бяла сова. Беше толкова сладка. Чисто бяла. Тя ме погледна, а аз се наведох и я погалих. Явно ме хареса, понеже не се отдръпна. Приличаше да голяма топка сняг. Беше и пухкава. Май търсенето ми приключи. Вдигнах поглед за да потърся продавача. В случая беше продавачка. Видях, че обслужваше друго момиче и реших да го изчакам. Замислих се за името. Сетих се за една приказка, в която имаше зайче на име Тропчо. Да, но Тропчо не подхождаше на совата.
- Тази сова е отличен избор - продавачката прекъсна мислите ми.
- Колко струва? - изправих се.
- Всички са по 90 галеона.
- Взимам тази - обявих аз и извадих галеоните. Платих на жената и взех кафеза. - Довиждане! - казах и изялзох.
- Хмм.. ще те кръстя - казах замислено на совата, докато вървяхме - Пуфи?
Совата се надигна, и леко разпери криле. Май нямаше нищо против. Дали ме разбираше?
- Значи Пуфи!


Снимка на совата: http://www.picvalley.net/u/303/75709_514.JPG
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySat 10 Apr - 17:47

Влязох в магазина за сови.Имаше толкова много.Никога не съм мислила каква бих си избрала,просто защото обичах животните.В едно обаче бях сигурна трябваше да има характер колкото и глупаво да звучи.Започнах да се оглеждам но всички ми изглеждаха някак еднакви.Тогава ухото ми дочу жален звък,обърнах се и видях една сова с ранене краше.Беше толкова красива. цветовете й бяха уникални,само тя бе с такива.Бе тъмно лилава а чофката й беше в едно много хубаво наситено зелено.Отидох при продавача който се запътваше към някаква стая
-Изчакайте къде водите тази сова?
-Ранена е,никой няма да я вземе въпреки че е толкова красива
-Ще се оправи ли?
-Да до една седмица,но хората не я искат.
-Аз ще я взема!
-Сигурна ли сте?
-Напълно!Колко струва?
- Ами попринцип е
-Искам истинската й цена!
-Тогава всики са по 90 галеона.
-Отлично!Ето заповядайте!
Взех совата си и излязох спрях се пред вратата трябваше да й дам име.Гледаше ме толкова измъчено.. някак си ми напомни за героя Алиса от страната на чудесата. Знам че бе глупаво донякъде да я кращавам с човешко име,но просто и отиваше.И понеже Алиса не ми харесваше толкова кръстих я Алис!Веднага усетих връзката помежду ни.
Back to top Go down
Джош Фаро

Джош Фаро


Брой мнения : 16
Join date : 2010-04-13

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyWed 14 Apr - 16:57

Най-накрая дойде време и за последния магазин-този за сови.Вътре имаше толкова много.Започнах да оглеждам.Спрях се на една,която беше главно синя но имаше и леки жълти щарки много ми хареса.Дойде време да и измисля и име.Нищо не ми дойде на ум освен-Флори,знаех че е глупаво момче да има сова на име Флори,но не успях да измисля друго.

http://desktop.kazansoft.ru/bigimages/animals/birds/img-dfe7b.jpg
Back to top Go down
Деми Ловато

Деми Ловато


Брой мнения : 17
Join date : 2010-04-25

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySun 25 Apr - 14:42

Страшно много харесвам животните... особенно совите.. Отидох до магазина за сови.. не търсех нищо конкретно и затова разгледах всичките сови. Попаднах на една която е смесица между черно и бяло. Много ми хареса. Наведох се и я погалих. Тя не се отдръпна.
-Харесваш ли ме сладурче?! - попитах гальовно аз совата.
Тя изписука и си сложи крачето на носа ми..
-Хехее! НЯМА ДА ТЪРСЯ ПОВЕЧЕ!
Продавачката дойде до мен и ми каза:
- Тази сова е много рядък вид. От тези които не се сприятеляват с хора. Късметлийка сте че сте намерили общ език с нея! Ще я купите ли?
- И още как! Like a Star @ heaven

Как ли да те кръстя? - помислих си аз!
Дуфи? Пуфи? Руфи? Жуфи?
Руфи е добре!
Совата ми размаха крилцата си което би трябвало да значи че няма нищо против!
Тогава си Руфи! Skype Hug
Back to top Go down
Иън Рукууд

Иън Рукууд


Брой мнения : 158
Join date : 2010-05-02

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySun 2 May - 9:58

Иън влезе в магазина за сови и си купи кафява мъжка сова на черни петна. Той го кръсти Виктор. Плати 90 галеона и излезе.
Back to top Go down
Робърт Патинсон

Робърт Патинсон


Брой мнения : 63
Join date : 2010-05-08
Age : 28

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptySun 9 May - 12:18

Робърт влезе в магазина за сови.Той огледа наоколо и се спря пред клетката на една черна сова с бяло по главата,крилата и опашката.Продавачът се приближи до момчето,а то само посочи към клетката.Магазинерът я свали и я подаде на Роб.Младежът плати,излезе от магазина и каза:
-Ще се казваш...Лио.-Робърт се усмихна и тръгна по улицата.
Back to top Go down
Кейтлин Морисън

Кейтлин Морисън


Брой мнения : 13
Join date : 2010-11-22

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyMon 29 Nov - 18:35

Kейт се приближи до центъра за сови и огледа всички клетки. Совите започнаха да се карат за вниманието й, като всяка се страеше да я привлече с песента. Кейтлин погледна за последен път, когато видя една сивкава сова, която се беше свила и я гледаше. Момичето се усмихна и взе клетката..
- Извинете, колко струва тази сова? - попита тя, прекъсвайки продавача, който обясняваше нещо на друг клиент.
- Всички сови са по 90 галеона, момиче. Ще е я купуваш ли?
Кейт кимна и подаде парите, напускайки центъра доволна. Пред изхода се спря и огледа совата, която излъчваше някаква тайственост и неземна красота.
- Ще се казваш Тенебра. - каза първокурсничката и продължи надолу по улицата.
Back to top Go down
Роуз Кълън
Грифиндор
Грифиндор
Роуз Кълън


Брой мнения : 30
Join date : 2011-06-01
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови EmptyWed 1 Jun - 19:00

Отидох в магазина за сови.Огледах се и видях една бяла полярна сова.Беше толкова красива.
Търговски център за сови 223398G
Отидох при продавача и му показах совата.
-Добър избор!-похвали ме той.
-Мерси.-казах с усмивка.-Колко дължа?
-90 галеона.-каза
Дадох му парите и си тръгнах.
Докато излизах казах на совата:
-Ще се казваш....Кълън.
Тя ипърха с крилца щастливо,явно й харесваше името.Кръстих с моята фамилия,защото мисля,че й подхожда пък и не се сетих нищо друго.
Back to top Go down
Sponsored content





Търговски център за сови Empty
PostSubject: Re: Търговски център за сови   Търговски център за сови Empty

Back to top Go down
 
Търговски център за сови
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Архив :: Архив-
Jump to: