Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Къщата на Хейли Улиамс

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptySat 3 Jul - 20:11

Предната страна на къщата
Къщата на Хейли Улиамс 2n0mxrp

Задният двор
Къщата на Хейли Улиамс Fk9quf

Кухнятааа...
Къщата на Хейли Улиамс 9aw9b7

Холаа...
Къщата на Хейли Улиамс 2n6etqo

Спалнятаа..
Къщата на Хейли Улиамс 14jpzmg
Банята до спалнята ..
Къщата на Хейли Улиамс Muzqti

Стаята ми..
Къщата на Хейли Улиамс 2vjvj1x
Банята ми..
Къщата на Хейли Улиамс 24bnnt4
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptySun 4 Jul - 20:18

Аз вървях малко по напред, а зад мен си говореха Крис... и Крис,когато най-после стигнахме вратата и аз извадих ключа за да откл=ча*
-Е хора,вие продължете по този коридор и после наляво,за да отидете в хола,а аз ще се кача горе да се преоблека.Те тръгнаха,а аз се заискачвах,когато най-после се озовах в моята стая.Отворих гардероба и започнах да се чудя какво да облека,докато не реших че ще е това http://1.bp.blogspot.com/_KdNHBbokUu4/SlA_oGB6f3I/AAAAAAAABT0/r_UZGU7u3qQ/s1600/miley-cyrus-short-plaid-skirt-02.jpg
После слязох при тях..
-Е хора аз съм готова да вървим? *изведнъж тела на Кристен извъня*
-Ало.. да .. стига де.. охх.. добре!
-Какво има?
-Наще са се прибрали и са разбрали за микровълновата!Ще си отида до вкъщи за малко!
-Да дойдем с теб?
-Не,не аз ще се върна!
-Окей!*изпратих я до вратата*
-Е ние да отиваме при корда.. оттук

ПП:Сори че е такова но беше адски дълго и се изтрии ии пиша че крис си отива до у тях понеже ми каза че става за малко!
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptySun 4 Jul - 20:26

Когато пристигнаха във домът на Хейли,Крис остана възхитен от това по какъв начин е обзаведена,този който беше я направил имаше вкус и разбираше оо своята работа.
Наоколо цареше ред и тишина,нарушавана само от една музикалан кутия,която се чуваше от кухнята.Приятелкаат им каза да отидат въ вхола,а тя след малко ще се присъедини към тях само да си смени дрехите.
Когато отново дойде,Кристен получи обаждане и се наложи да си отиде за малко до тях,защото имаха някакъв порбел със микровълновата.
Момчето остана поразено от това което видя,външният вид,обзавеждането,обстановката,мебелите,семейното щастие което се носеше наоколо го зарази направо.
-Много хубава щъща имаш Хейли,не ми казвай само че баща ти е направил-каза момчето и изрази възхищението си от нейния създател,който е направил такова саъвршенство.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptySun 4 Jul - 20:32

-Амии всъщност не.. той почина когато бях сравнително малко (виж ми героя https://hogwartsworld.bulgarianforum.net/forum-f3/topic-t272.htm?highlight=%d0%a5%d0%b5%d0%b9%d0%bb%d0%b8+%d1%83%d0%bb%d0%b8%d0%b0%d0%bc%d1%81 ;ддд) заедно със сестра ми избирахме част от мебелите и боята,радвам се че ти харесва!
-О.. аз .. съжалявам не исках.. да!
-Хей.. няма проблеми!Та.. искаш ли да започваме с играта.. от сега те предупреждавам че не съм много добраа.. *засмях се аз*ноо винаги можех да кажеш "КРАЙ" и да правим нещо другоо.. *ухилих се аз* Съгласен?
-Напълно!*засмя се той*
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptySun 4 Jul - 20:42

Много мъчно се почуства когато разбра за бащата на Хейли и изпита вина,че се наложи да говори по тази тема.Тя веднага разбра по лицето за какво си мисли и отварна7
Хайде,Кирс недай да се расзстройваш.Нямаш вина за това,че споменах за мъртвият си баща,просто исках да го споделя,така че няма проблем.
Виждаше се,че го преодоляла и вероятно е станала по-силна,но е ужасно когато загубиш родителите си и ти сотанеш сам на този свят.
Като се опита да не мисли за нещо отрицателно и лошо,Крис продължи:
-Със удоволствие приемам,обожавам атзи игра,обаче не си мисли,че съм по-добър от теб.Пълен аматьор съм-завърши той и се разсмя.Сега се почуства малко по-добре и се разтовари от лошите неща,който вътрешно изпита.Само един въпрос ще изчакаме ли Кристен или веднага да започавме?Питам,защото може да се разсърди ако разбере че сме почнали без нея.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 5 Jul - 18:39

-Добрем!*засмях се аз и се запътих към игрището* Значи ще ти сритам задникаа!*изплезих му се и си взех хилката*
-Ще видим тази работа!*засмя се той и направи същото*
После последва 1часова игра,която завърши наравно,но бяхме прекалено изморени за да продължим.
-Аз съм до тук!*засмях се аз и излязох от игрището*
-Хмм,това е само защото предчувстваш че ще те бия!*засмя се той*
-Ами,щом смяташ така заблуждавай си се,нямам абсолютно нищо напротив!*ухилих се аз* Охх,жадна съм,хайде да отидем да си вземем по едно шише студена вода!
-Съгласен!*засмя се той и се насочихме към кухнята,отворих хладилника взех едно шише за себе си и едно за него като му го подхвърлих за да го хване след това се настаних седнала на плота*
-Е,какво ти се прави сега?*попитах аз*
-Ами, не знам колко е часът?
-*погледнах закачения за стената часовник* Амии 18:45!
-Лелее,как бързо лети времето,когато не умираш от скука!*засмя се той*
-Така!Скоро ще стане време за вечеря!
-Да,права си!Искаш ли да излезем и да хапнем по нещо!
-Това е добра идея!После можем да дойдем и да гледаме някой филм!
-Идеално!
-Окей,аз ще отида да си взема душ и да се преоблека!*замсях се аз*
-Окей и аз си отивам до вкъщи и ще дойда да те взема!
-Суперр!Бай!*изпратих го до вратата,качих се в стаята си и влязох в банята,пуснах си душа и се почувствах като нов човек,после излязох и започнах да се чудя с какво да се облека и се спрях на това :
http://photos.posh24.com/p/163814/l/miley_cyrus/miley_cyruss_family_are_her_best_friends.jpg

Косата ми стърчеше навсякъде затова реших да я сплета на две опашки и да поизправя бретона си.Когато вече бях готова и обувках олстарките си на вратата се звънна беше Крис
-Хей!Точно на време *асмях се аз*
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 5 Jul - 18:55

Игарата се оказа доста изтощителна и момчето едва се движеше по корта,но пък си изкара чудесно във компанията на Хейли,която се оказа страхотна домакиня и наппарви всичко възможно той да се чуства добре.
Целият се беше изпотил и имаше нужда да си пийне нещо студено,за да се отдъхне от изтощителната игра.После след като си поговориха още малко,решиха да излята някъде,но първо всеки да се преоблече.
Малко перди девет часа вечерта,спретнат и облечен Крис звънна на враатат на Хейли,окято му отвори и той де възхити от външният й вид.
-Здравей!Страхотно изглеждаш-поздрави я той и мисленно я похвали за вкусът,който имаше.
-Благодаря ти,Крис!Направих всичко възможно след играта да се променя малко по-добре-скромно заяви момичето,независимо че изглеждаше като холивудска актриса от модно списание.
-Щом си готова,хайде да се поразходим из нощен Лондон и после може пак да се върнем.
-Идеално,вероятно не си имал време да ядеш,така че ще наваксаме-усмихна се тя и като хвана под ръка,заключи къщата и се отправиха към градът.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyWed 7 Jul - 16:14

След вечерята с Кристофър се прибрах твърде уморена и мечтаех само да си събуя гуменките и да се тръшна на огромното си легло.Сестра ми щеше да отсъства още около седмица,което ме натъжаваше и радваше едновременно.На другата сутрин се събудих чувствайки се доста по-добре от вчера.Слязох долу,пуснах си телевизора в хола,след което отидох в кухнята направих си една голяма чаша кафе и отново се запътих към хола.Гледах така около 30 минути след което реших че съм гладна,отново се върнах в кухнята и си направих една купа корнфлейкс "чокапик" тъкмо щях да лапна първата лъжица,когато на вратата се иззвъня,почудих се кой може да бъде,защото ако беше Кристен щеше първо да се обади.Въпреки че бях само една дълга тениска и още с купичката в ръка отидох щом отворих вратата се изненадах беше... Ренесме.Много се зарадвах защото не я бях виждала отдавна,а ми беше домъчняло за нея.
-Хей,Нес!*прегърнах я* Какво те води насам?
-*опита се да ми каже*
-Чакай,чакай направо влизай вътре!*ухилих се аз*
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyWed 7 Jul - 16:22

Въодушевената и още по пижама Хейли ме покани и аз усмихнато я последвах към хола. Тя се тръшна на дивана, държейки купичката си с корнфлейкс. Седнах до нея и й казах:
-Аз..малко неканена дойдох..Извинявай.
-Няма проблем! -успокои ме тя и набута лъжица, пълна догоре, в устата си.
-Всъщност исках само да те видя. -казах и се усмихнах. -И да те питам заета ли си днес? Може да поизлезем..
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyWed 7 Jul - 16:35

-Шегуваш ли се?Мноого съм радостна че дойде!*хапнах още една лъжица и се засмях* Амм не не съм заета,супер ще е ако излезем някъде!*усмихнах се а*Ох,не не къде са ми маниерите на мене!*станах аз като се почувствах неудобно*Искаш ли нещо са хапване или нещо за пиене?
-Оу,амии може една кола,ако не те притеснявам?!*погледна невинно тя*
-Глупоси!*възкликнах аз* Как ще ме притесняваш?Ей сега идвам*изтичах бързо до кухнята и налях на Неси една голяма чаша кола,след което се върнах при нея*Заповядай!
-Благодаря!*отпи*
-Охх,трябва да се преоблека и без това се изложих вече!*засмях се аз*
-Окей,аз ще те изчакам спокойно!
-Глупости!*хванах я за ръката и я задърпах*Ти ще ми помогнеш да реша какво да си облека!*задърпахя нагоре по стълбите* Така това е моята стая, рови търси,каквото харесаш хвърляй на леглото!*засмях се аз*
-Хей виж тези дънки? *провикна се Неси,но не успях да я видя от голямата купчина*
-Къде си?
-Тук долуу!*започнах да ровя докато най-накрая стигнах до нея*
-Ето тези!*пое си една огромна глътка въздух*
-Супер са!*поразрових се малко* И ще ги комбинирам с този потник!
-Окей,чакам те долуу!
Набързо си облякох тоалета : http://www.louisvuittonhandbags101.com/wp-content/uploads/2009/07/miley-cyrus-style-louis-vuitton-mahina-xs-bag.jpg
Грабнай си чантата и без много да си оправям косата слязох долу.
-Тръгваме ли?
-Мхм хайде!
-Къде ще ходим? *питах докато заключвах*
-Ами да се насочим към МОЛ-а после ще решим
-Окейй!Хайде!
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyWed 7 Jul - 20:28

След като Нес си хапна хубавичко в Макдоналтс,а аз изядох една огромна мелба,непозната все още на обикновените хора.Отново отидехме вкъщи за да мога аз да си взема някой неща:
-Такам Неси,каквото смяташ че ще е полезно-пъхай тук!*подадох й един огромен кашон*
-Оу,ами добре!
-Супер,ти се оправи с това,а аз отивам да си взема дрешки!
-Окейй!
Качих се в стаята и започнах да оглеждам дрехите си,реших че е по-добре да подготвя поне два тоалета ако решим да се снимаме или да ходим на дискотека и тогава се спрях на тези: http://l.yimg.com/k/omg/us/img/96/07/8665_8728942424.jpg ;; http://assets.nydailynews.com/img/2009/01/20/alg_mileycyrus.jpg
Слязох долу и видяхх че Неси е напълнила кашона.
-Хей искаш ли да взема и моят фотоапарат за всеки случай,защото винаги когато решим да се снимаме с приятелки им падат батериите?
-Ами да,ако искаш,защото ако решим да се снимаме,може да ни е нужен!
-Окей!*изтичах до моята стая и го взех* Амии аз съм си готова,така че ако искаш да отидем да ги оставим у васс ии после да ходим да гледаме някой филм?
-Супер!Окей!Хайде!
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 12 Jul - 12:45

След като с Крис и Том се разделихме още в Лунапарка,Колин реши да ме изпрати,затова аз предложих да влезе за малко.
-Е,тук сме!*леко се засмя той*
-Да,искаш ли да влезеш?*прехапах устна аз*
-Ами,добре!*ухили се той и се усмихна,след което започнах да го развеждам*
-Хейй защо просто не ми покажеш,къде е твоята стая?*вдигна ръка в почуда той*
-Колин!
-*почна да се смее* Шегувам се дее!*изведнъж ме метна през рамо*
-Колин,ти какво пример от Томас ли взимаш?
-Да!*засмя се той*
-Бебета,такива!
-Затова ме харесваш!*усмихна се самодоволно,след което ме занесе в кухнята и ме сложи на плота,след което ме целуна*
-Извинявай!
-Ммм,извинен си!*придърпах го за тениската* Я ела тук!*ухилих се аз и го целунах-няколко пъти..след което се отделих от него*
-Добре стига вече!*изплезих му се*
-Ъгхх разбиваш ми сърцето!
-Ще го преживееш!*засмях се аз и отворих хладилника*
-Не може ли просто да си поръчаме пица?*попита ме обнадажден той,а и не исках да взривя още една микровълнова*
-Добре!Сега ще се обадя!*отидох до телефона и набрах номера* и между другото се надявах да го кажеш!*усмихна се аз,а той дойде до мен и отново ме целуна,след което на звънеца се звънна,взехме пицата,наляхме си кола и отидохме в хола за да гледаме филма : "Незабравимата" и естесвено накрая аз отноо плаках сгушена в него.Накрая стана много късно и той си тръгна.Взех си душ,облякох си новата тениска и си легнах.Сутринта или по-точно на обяд се събудих към 13:00.Станах и си направих филийки придружени със сок и серияла "Квартала на богатите". След това се отдадох на други серияли докато не стана към 16:30.Качих се в стаята си взех си душ и си облякох това: http://cm1.theinsider.com/thumbnail/400/624/cm1.theinsider.com/media/0/59/84/miley-cyrus-gladiator-sandals-pictu.jpg за да не бъда съвсем по пижама,когато Крис дойде.
Малко след това на вратата се звънна и аз слязох да отворя,пред мен стоеше Кристен с поне 5 чанти.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 12 Jul - 12:54

- Здрасти, Хейлз!
- Крис - усмихна се тя - влизай!
Послушах я и влязох вътре. Оставих багажа на земята, за да затворя вратата.
- Ти какво? Да не помъкна целия си гардероб!
- Не, просто взех най-важните неща.
Хейли се наведе и взе от един от саковете DVD - дискове с филми. Повдигна вежда.
- Какво? Мислех, че може да гледаме нещо, докато се нагласим.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 12 Jul - 13:00

-Да.. *засмях се аз*
-Добре де.. звучеше по-логично като го взимах,но някакси всичко в стаята ми крещеше: "Вземи мен!Вземи мен!"
-Крис?
-Да?
-Пила ли си си хапчета?*повдигнах една вежда*
-Хеййлии!*извика тя*
-Добреее спирам!*смеех се аз*
-Сега какво?
-Ами,да се казючваме в стаята ми?
-Окейй!*аз тръгнах*
-Малко помощ тук? *видях я да се мъчи да награби всички чанти*
-Чакайй.. идвам!*опитах да взема две чанти* За бога Крис,какво носш тук? *погледнах* Уредба?!Носиш си Уредба?Защо за бога си носиш уредба?
-"Вземи меееееее"! *почнахме да се смеем*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 12 Jul - 13:08

- Таа.. с какво ще започнем? - попитах.
- Първо ще те подложа на разпит! - дяволито се усмихна Хейли.
- Какво? На какъв разпит?
- Ти и Томас. Томас и ти. Вчера. Виенското??
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 12 Jul - 13:34

Крис започна да ми разказва.
-Оу,било е много романтично!
-Нали!*тогава поглендах часовника*
-Трябва да почваме ако искаме да се оправим на време!
-Окей!
-Отивам за пресата!*усмихнах се * Ти стой тука,ей сега идвам!
*След малко*
-Тук!
-Ъм аз малко се поразрових в гардероба ти и виж какво съчетах,ако искаш да отидеш с тях на концерта?Правилно ли съм постъпила... ох май не!
-Супер е! Благодаря!*прегърнах я*
-Суперр!Хайде да започваме първо стеб!
-Ммм нямам търпение!Откъде!
-Ами.. първо ще те гримирам!
-Окейй!
*след 30 минути*
-Готова ли си да се видиш?
-Да!
-Окей!Тарарара! : http://svejo.net/img_story_custom2/42/423176-AVRIL-LAVIGNE-punk-goth-emo-make-up-Videourok-normal.png?1263485325

-Уоуу,точно като на Аврил Лавин е !Много ти благодаря,мнго /5/
-Спокойноо!Няма защо!Хайде сега с косата!
-Мхмм..
-Обичайното нали?Изправяне и малко цветен спрей?!*ухили се тя като размахваше един флакон*
-Точно!
*след 1 час*
-Искам да си видя косата ,моляя те!
-Ох,добре!*отидох пред огледалото : http://www.beauty-and-the-bath.com/image-files/avril-lavigne-pouf-hairstyle.jpg *само косата гледай ;дд * АААААААААААА
-КАКВО?
-НИЩО!
-НИЩО! Ъъъ чакай.. НИЩО?
-СУПЕР е! Мерсии многоо!
-Добре!стигаа толкова не мога да дишам!*прегъщах я*Хайде отивай да се облечеш.
-Окей!*след малко се появих облечена така : http://static1.purepeople.com/articles/9/15/42/9/@/74953-avril-lavigne-637x0-1.jpg *Е как съм?
-Идеално!
-Добре!Хайде да се заемаме с теб сега!
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 12 Jul - 14:11

- Добре, започваме с грима, нали? - попитах Хейли.
- Да - отвърна тя.
След може би половин час бях готова.
- Сега започвам с косата.
- Може ли да се видя? - посегнах към огледалцето.
- Не - взе ми го тя.
- Хей, аз ти дадох!
- Е, да, ама аз няма - изплези се тя.
След още половин час - не отне толкова време, понеже косата ми беше къса - и прическата ми беше готова.
- Предполагам сега вече могада се видя?
- Не, върви се облечи и тогава!
Въздъхнах, но се разсмяхме. Преоблякох се и най-накрая се видях.
- Уауу.. благодаря Хейлз! - прегърнах я.
- Въздухх!


П.П: Дрехите: http://www.aceshowbiz.com/images/events/AYL-002214.jpg
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyMon 12 Jul - 15:49

-Ее,вече сме готови!*заявих аз*
-Да и изглеждаме супер!*поясни Крис,след което се засмяхме*
-Изключително права си!*ухилих се аз*Само да си взема телефона и тръгваме!
-Окей!
*след малко*
-Готова ли си за малко рок енд рол?
-Определено!Представиси "The Pretty Reckless" на живо,това ще го помня цял живот!
-Ще бъде незабравимо!*ухилих се аз,заключих и тръгнахме към Концертната зала*
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyTue 13 Jul - 12:18

След като с Крис се прибрах от концерта и големите ни приключения с Тейлър Момсен,направо бях като труп,но чувството беше толкова приятно.Имам впредвид че това бне Тейлър Момсен,а ние се промъквахме в Делфинариума с нея.След като се качих на вторията етаж се отправих към своята баня.Взех си дълъг и релаксиращ душ,след което погледнах часовинка и видях че бе 3:00.Нямах много време,но все пак мислех да спя поне до 3 на обяд.Облякох си тениската на "The Pretty Reckless" и залепих плаката им с подписите над леглото.След което се пъхнах под топлите завивки и заспах много бързо.По едно време чух някакъв ужасно дразнещ звук.Отворих очи и се огледах,след което забих възглавницата в лицето си.Трябваше да стана и да видя откъде идва това.Изправих се и дръпнах лилавите пердета,зада може в стаята ми да проникне слънчева светлина.И изведнъж "ПУФ" нещо се насочи право към прозореца ми и щеше да ме цапне по лицето,ако разбира се се бях сетила че прозореца е от стъкло и няма как да стане.
-Ааааааа!*изпищях аз и паднах назад*Уф.. боли!*измърморих аз и се изправих за да видя виновника*
-Колин?*казах само с устни аз и слязох долу за да му отворя*
-*отварям*
-Хей!*тръгна да ме целува а аз сложих ръка на устните му*
-Какво правиш тук?*бях още сънена*
-не се ли радваш?
-Ъм,да,да!*преглътнах* разбира се хайде влизай!*усмихнах се аз*
-Ще се кача да се преоблека ти седни където искаш!
-Окей!
-Качих се горе,взех си един супер бърз душ колкото да се събудя извадих си дрехите й тогава погледнах косата си.Беше в ужасен вид,затова намерих една подходяща шапка и си я сложих
Къщата на Хейли Улиамс M7uu4h

След това взех телефона,за да набера Крис и да и каже че съм с Колин и ако иска по-късно да намине,но тя не вдигна.Накрая слязох и целунах приятеля си.
-Е,какво ти се прави днес?*усмихна се той и пак допря устни до моите*
-Ами, не знам ще измисли,но сега точно.. *замислих се аз* съм гладна!*поклатих глава и тогава чух звънеца на входната врата*

ПП: Телефона ми : http://images.amazon.com/images/G/01/wireless/detail-page/moto-rival_a455-veriz-purple-open-450.jpg (Нес моля те не се сърди,че видях идеята от теб моляяя теее! )
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyTue 13 Jul - 12:34

С Крис тръгнахме към къщата на Хейли пеша. След около 20 минути стигнахме и натиснах копчето на звънеца. Хейли ни отвори и ние в един глас поздравихме:
-Здарстииии!
-Боже, днес имам много посетители! -посрещна ни тя и ни прегърна.
Тръгнахме към хола и аз я попитах:
-Че кой още идва ту.-и тогава видях Томас-
-Здрасти! -позравихме го с Крис и седнахме на дивана.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyTue 13 Jul - 12:41

- Искате ли нещо за пиене? - попита Хейли.
Аз още дъфчех остатъка от кифличката, и вдигнах ръка.
- Не съм даскалица в детската градина, Крис!
- Добре, де. Ще ми донесеш ли чаша вода? - попитах.
- Веднага се връщам - обяща тя и хукна към кухнята.
Не мина и мунива, когато се върна.
- Заповядай!
- Мерси - взех чашата от ръцете `и и отпих.
- Какво ще правим днес? - попита Нес.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyTue 13 Jul - 12:50

-Ами нали се разбрахме за женска вечер?*попита Крис*
-Оу,да вярно,но преди това?
-Ами.. можем да се подготвим!*добавих аз*
-Много вярно!*обърна се към мен Крис*
-Знам!*ухилих се и приклекнах леко с един крак*
-Ами щом е женска вечер..аз!*обади се Колин леко объркан*
-Ти скъпи си тръгваш!*засмях се аз и започнах да го бутам напред*
-Много си лоша,исках днес да сме заедно!*спря се пред враатата и се обърна*
-Е,ще сме заедно друг път!*засмях се леко аз*
-Ти не ме обичаш!*засмя се леко и размаха пръст а аз се стъписах и едвам казах*
-А,ти мен да?
-Опа.. *пое си дъх* Виж извинявай не трябваше да изръсвам това сега,аз просто...*тогава се надигнах на пръсти и го целунах*
-Оу!*промълви пак той* Голям съм идиот!
-Знам.. и те обичам заради това!*ухилих се аз и прехапх устна*
-Ммм, обичаш ме значи?
-Не съм казала това!*поклатих глава*
-Напротив каза" Обичам те заради това"!*леко докосна носа ми с показалеца си*
-Хайде тръгвай си!*засмях се аз и отворих вратата а той поиска да ми каже нещо но аз го спрях * Да.. знам че съм лоша Колин!
-*леко разтвори ръце настрани* Така е и затова те обичам!*засмя се той обърна се и тръгна,а аз се подпрях на вратата*
-Чакай,ти да не каза че ме обичаш?*повдигнах една вежда,но той не се обърна,а само повдигна няколко пъти рамене,след което другите дойдоха при мен*
-какво става?*попита Нес*
-Нищо!*засмях се на думите си*
-Познавам те!*отсече Крис* Почвай да говориш или..
-Или какво!*казах аз и се ухилиих а тя взе един чадър*
-Чадъра ще се погрижи!*повдигна вежди*
--Добре добре!*дигнах ръце както когато полицаите те спипат* почвам!*засмях се аз и затворих вратата.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyTue 13 Jul - 12:58

- Оо.. казал е, че те обича? Колко сладкоо.. - изписуках аз, докато Хейли разказваше.
- Но преди това и аз се изтървах - прехапа устна тя.
- Много си приличате.. точно един за друг - обади се Нес.
И трите бяхме в стаята на Хейли, седнали в малък кръг на земята.
- О, закачила си плаката!
- Естественоо.. все пак са The Pretty Reckless!
Разсмяхме се.
- Е, сега какво ще правим?
- Някой гладен? Днес нищо не съм хапвала - оплака се тя.
- Искате ли да си направим пица? - предложи Ренесме, а ние с Хейли стрестнато се спогледнахме. И двете в един глас казахме.
- НЕЕ!
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyTue 13 Jul - 13:03

-Защо?*проплака тя*
-Ъм,повярвай не искаш да знаеш!*засмях се аз*
-Да и аз така мисля!*подкрепи ме Крис*
-Искате ли да отидем някъде за обяд,имам впредвид на заведение!*ухилих се аз*
-Да,защо не.. може би пицарията!*обнадеждено каза Нес*
-Не, нека да е някъде на по фенси място!*повдигнах вежди*
-Какво си намислила?*попита Крис*
-Има един ресторант,където винаги съм искала да отида!ела те да го проверим в интернет!
-Окей!*седнахме на компютъра!
-Ето го!"Темза*
-Но,това ми изглежда повече като за влюбени двойки!
-И какво,тъкмо ще обсъждаме дали си подхождат!*изкикотих се аз а те се спогледаха странно* Не ми обращайте внимание!Е отиваме ли?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс EmptyTue 13 Jul - 13:09

- Аз съм "ЗА" - вдигнах ръка.
- Аз също - каза Нес.
- Ами, тогава да тръгваме?
- Само да си взема нещата - Хейли се огледа в огледалото, взе си телефона и ключовете и излязохме.
Back to top Go down
Sponsored content





Къщата на Хейли Улиамс Empty
PostSubject: Re: Къщата на Хейли Улиамс   Къщата на Хейли Улиамс Empty

Back to top Go down
 
Къщата на Хейли Улиамс
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Ренесме Кълън
» Къщата на Кристен Стюарт
» Къщата на Сю
» Къщата на семейство Уорън
» Къщата на Алис Кълън

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Извън пределите на училището :: Магическия свят :: Къщите-
Jump to: