Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Стаята за провеждане на занятията!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Стаята за провеждане на занятията! Empty
PostSubject: Стаята за провеждане на занятията!   Стаята за провеждане на занятията! EmptyMon 28 Jun - 19:31

Стаята беше малка и приветлива.Имаше доста прозорци и когато учениците се събираха, винаги в центъра на стаята имаше една голяма маса,на която можеше да се намерят сякакви видове храна.Ръководителят често стоеше в стаята и се приготвяше за първата си сбирка.Когато най-после настъпи време и за нея..
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Стаята за провеждане на занятията! Empty
PostSubject: Re: Стаята за провеждане на занятията!   Стаята за провеждане на занятията! EmptyMon 28 Jun - 19:42

Бях доста нервна,днес щеше да е първата ми сбирка със съмишлениците ми от клуба,който ръководех.Не знаех дали съм се подготвила добре.Това,което знаех е само че исках да се справя добре и да направя хубаво впечатление.Отново вървях по тесният,но дълъг коридор,когато най-накрая стигнах до сравнително малката вратичка на стаята си.Влязох вътре и се огледах.Пердетата бяха добре,храната и напитките бяха готви.Оставаше само да изпробвам диванчето.Седнах върху него и трябва да призная беше доста удобно. Часът беше 11:59.. оставаше само още една минута,до точният час на нашето събрание.Тогава по иначе тихия коридор чух стъпки.Някой идваше... И наистина точно в 12 часа.. стаята беше почти пълна.Реших че е време да започна.
-Здравейте всички!Казвам се Хейли Улиамс и съм ръководител на клуба!Днес е нашата първа сбирка,затова е толкова важна за мен.Постарах се доста,дори мислех днес да изнесе нещо като кратка характеристика,но реших че е по-добре първо да се опознаем.Искам да благодаря на всички,които се записаха в клуба,надявам се да си искарате добре!Ще работим по много проекти,понякога ще имате да пише и по някой друг доклат,надявам се това да не ви пречи!В карайна сметка тук всичко опира до духчетата!*засмях се леко* Е това е от мен за сега!Радвайте се на останалата част от деня!
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Стаята за провеждане на занятията! Empty
PostSubject: Re: Стаята за провеждане на занятията!   Стаята за провеждане на занятията! EmptyTue 29 Jun - 16:49

Идеята за организиране на такава сбирка,за да се помогне на домашните духчета беше прекрасна и Крис със все сърце откликна на призива на Хейли и моментано се записа.
Имаше огромното желание да помогне на тези горки създания да ъбдат защитени и да не бъдат използавни като парцали от свойте алчни господари и те да имат правото на глас.
Доста хора се бяха записали и тода беше доста добре,защото разбираха отговорността от порвеждането на тези сбирки и всеки можеше да помогне по свой начин.След като беше свободен от всякави задължение по отношение на учебните предмети,момечтонабързо хапна и точно във 12,00 ча са на обяд се запъти към приземния етаж,където се намираше стаята предназначена за сбирката на всички участници.
Щом влезе,видя че е първи и без да губи време се настани на един мек диван и зачака Хейли да дойде.Тя беше чуедсна ораторка,ораганизаторка и тази нейна иниациатива щеше със сигурност да пожъне успех.Момичето влезе във ведро и добро насторение,поздрави Крис и като зае своето чясто,зачака остаанлиет да дойдат и скоро вече сбирката беше открита.През чялото време докато говореше Хейли,първокурсникът се убеждаваше,че решението за тази организация беше правилно и със лидер акот нея ниокй нямаше да загуби.Със удовоствие щеше да се захване за робта,само да каже кой какви задължеиня ще има и цялата тази стая щеше да закипи от детски труд.Лекцията беше повече от прекрасна и от тази първа сбирка,първокурсникът остана със прекрасни впечатления и покрай Хейли разбра,че човек ако е добър и искерн може да постингне много във този живот.
Back to top Go down
Sponsored content





Стаята за провеждане на занятията! Empty
PostSubject: Re: Стаята за провеждане на занятията!   Стаята за провеждане на занятията! Empty

Back to top Go down
 
Стаята за провеждане на занятията!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Хогуортс :: Приземен етаж :: СМРАД-
Jump to: