Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Къщата на Ренесме Кълън

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyMon 5 Jul - 15:22

-Няма да кажа-подсмихна се Дерек.
-Защо? Кажи де-занастоява Неси и направи умолителна физиономия.
-Просто, защото ще ти покажа-отговори момчето.
Неси недоумяваше, докато Дерек не я дари с дълга целувка.
-Ооо, сега разбрах. Приближи си-отвърна тя и повика Дерек с пръст. Той се доближи и започнаха да се целуват. Първо бяха кратките целувки, които просто ги караха да искат другия все повече и повече. Продължиха с по-настоятелните. Те бяха изпепеляващи и за двамата. Ренесме се отлепи от Дерек, пое си дъх и каза..
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyMon 5 Jul - 15:34

Искаш ли да се качим горе?-попитах. Бях учудена от Дерек, попринцип аз поемах инициативата за целувчените маратони. Razz Хванах го за ръката и го поведох през коридора и по стълбите до моята стая. Двата легнахме на леглото и продължихме да се целуваме. Той ме обгърна с ръце и ме притисна до себе си. Прокарах ръце по гърдите му, до края на тениската му, която издърпах и свалих, и отново притиснах устните си в неговите, като лекичко го захапах по долната устна.
Реших да го подразня и се отдръпнах от него.
-Еее...сега какво искаш да правим?
-Ама ние си имахме чудесно занимание. - промърмори Дерек. Засмях се и го целунах още веднъж.
-Ходи ми се кино. - заявих аз и станах от леглото.
-Не толкова бързо - подвикна ми той и отново ме дръпна върху него, като спусна ръцете си към корема ми и започна да ме гъделичка, а аз се азкрещях.
-Нее..спри..! -опитвх се да говоря през смях. Накрая намерих устните му и го дарих с изпеляваща целувка.
-Доволен ли си? -попитах.
-Напълно - каза Дерек и се усмихна. Стана облече тениската си и ме прегърна.
-Хм..трябва да се преоблека. Изчакай! - казаха и се втрунах към дрешника.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyMon 5 Jul - 16:20

-Добре-отговори Дерек, а Неси затръшна вратата на гардеробната.
Дерек слезе по стълбите и зачака Ренесме. Минаха пет-десет минути. Най-накрая се чуха стъпки. Беше тя.
- Е, ще тръгваме ли?-попита Дерек и изчака отговора на Неси.
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyMon 5 Jul - 16:34

Слязох по стълбите и видях Дерек, който ме чакаще. Бях облечена така: Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Selena-gomez-lunch-date
- Е, ще тръгваме ли?-попита Дерек.
-Да. -съгласих се аз и двата излязохме.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyWed 7 Jul - 20:44

Двете пристигнахме пред вратата и й подадох кашона, докато отключа.
Щом влязохме в коридора, включих лампата и примигах.
-Такам..-нагоре по стълбите е моята стая и банята. Насам в ляво е холът, трапезарията и кухнята. Сега идвай с мен да си избера дрехи! - и я задърпах нагоре по стълбите. Двете се набутахме в дрешника и изваждахме дрехи, като се чуваше:
*Оо, сладка рокля!*Яки дънчици!* и т.н. Накрая Хейлз ми подаде тази рокля: Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Miley-And-Max-12
-Това е! Обличай! - и излезе от дрешника. Облякох роклята и обух тези обувки: Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Miley-And-Max-8
Влязох в стаята си, където Хейли ме чакаше и се завъртях.
-Супер! -коментира и се засмя. Отидох при уредбата и пуснах музика. Оказа се едно от любимите ми парчета и двете започнахме да танцуваме.
-Искаш ли на дискотека? -попитах я аз и тя въодушевено закима.
-Обаче трябва да те гримирам! -заяви и грабна несесера ми с гримове.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyWed 7 Jul - 21:01

-О неее,.. неее !*задърпа се тя*
-Хайде де обещавам,няма да прекалявам и ще бъде хубаво!
-Охх.. добре .. давайй!
-Суперр!*гушнах я след което янакра да седне на леглото си и да не мърда*
Минаха около 15 минути,докато постигнах желаният ефект на опушеният грим :
Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 2lnl03
-Е готова ли си да се видиш??
-Ами,да предполагам!*прехапа устна тя*
-Тарараа!*взех едно средно огледалце на което гримът перфектно можеше да се види*
-Уникално е благодаря тии! *прегърна ме* Аз отивам да си оправя малко косата!
-Окейй!А пък аз ще ударя малко грим и на себе си!
-Окейй!
Гримирах се ето така :
Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 2zfvep0

заради тоалета си :Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 2bzjuq
След което Нес се показа:
-Е аз съм готова!Уоуу изглеждаш уникално!
-Благодаря!*усмихнах се самодоволно*
-Ще си оправяш ли си косата?!
-Да!Момент!*разклатих я няколко пъти* Готова съм!
-Иска ми се и моята толкова лесно да се оправяше!*засмяхме се и се запътихме към дискотеката*
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyThu 8 Jul - 11:37

С Хейли се прибрахме супер изтощени, но страшно доволни от прекараната в дискотеката нощ и случките след това...Изкачихме се по стъпалата и се тръшнахме на моето легло. Видях фотоапарата на Хейлз и го взех.
-Хейлиии!
Тя се обърна към мен, но щом видя фотоапарата се обрърна
-Нее! Грима ми е размазан!
-Не ме интересува! Погледни насам!
Тя показа главата си изпод ръцете си и се усмихна. Побързах да уловя омента и да и се оплезя. Легнах до нея и отново ни снимах. Оплезих се срещу апарата, Хейли събра очите си и отново натиснах копчето. Засмяхме се и аз отново снимах. Оставих фотоапарата и се отпуснах на възглавницата и заспахме.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyThu 8 Jul - 12:05

Заспах като малко бебе.Макар да нямаше много време за спане,изобщо не ми пукаше.По едно време усетих нещо да се сгромолясва върху мен.
-*скача по леглото и ме удря с една възглавница и се смее* Ставай ставай ставай!
-Хейй... *разсъних се бавно* Ах ти подло същество!
-*както беше в скок се отпусна и седна* Амии да!Трябваше да те събудя защото мама направи палачинки и беше крайно време да ядеш нещо друго от корнфлейкс!*засмя се тя*
-Хейй не мрази корнфлейкса,той не е виновен!*направих съгласителна физиономия,след което се разсмях*
-Добрее.. откачалке!*почна да се смее*
-*изведнъж се чу*Момичета,хайде слизайте преди палачинките да са изтинали!
-Добре мамооо!*провикна се Нес* охх.. ето там ти оставих роклята и кецовете,които си взе вчера,обличай се и идвай!*засмя се тя и тръгнах*
-Охх!*тръшнах се на леглото и сложих възглавницата върху лицето си,защото все още ми се спеше*
После станах,отидох до банята измих си зъбите и лицето след което си потърсих дрехите и най-накрая се облякох.Косата ми стърчеше навсякъде,затова повдигнах бретона си нагоре,разклатих я няколко пъти и придоби нормланият си вид,след което слязох и отидох в кухнята,където Нес вече си похапваше салдко:
-Добро утро г-жо Кълън!
-Добро утро и на теб Хейли!*посочи ми къде да седна* За първи път те виждам,радвам се да се запознаем!
-Оу да аз също!*усмихнах се и започнах да нагъвам палачинките*
-Вчера или по-точно днес.. се прибрахте доста късно.. или пък рано? *замисли се майката на Нес*
-МАМО!*изгледа я накриво Неси*
-Приличате си с това.. "късно;рано" *подшушнах й*
-Добре дее.. извинявай!хайде аз отивам на работа!*целуна Нес по челото* Вие си хапнете и стойте,колкото поискате!*усмихна се и излезе*

ПП: Тоалета: http://l.yimg.com/k/omg/us/img/96/07/8665_8728942424.jpg
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyThu 8 Jul - 12:20

Докато мажех течен шоколад по палачинката си и я навивах, попитах Хейли какво й се прави.
-Ами..можем да ходим на боулинг или на кино. А! Определно трябва да отидем да си купим бански и нови дрешки, ако ще ходим на море! 0каза ми със сериозна физиономия. Подкрепих идеята и се засмях.
-Набутах палачинката в устата си и се качих горе, за да се преоблека и след малко се върнах облечена така: Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Demi-lovato-here-we-go-again20281829
Хейли седеше на масата и ме чакаше, когато се върнах.
-Изглеждаш супер! - одобри тя и стана.
Взех чантата си и излязохме..
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyTue 13 Jul - 10:18

Събудих се.
Сънено погледнах часовника. Дисплеят показваше седем и половина. Станах и се отправих към банята, за да си взема душ. Определено нямаше да мога да заспя пак. След душа се изсуших и отидох в дрешника, грабнах първата рокля, която ми попадна и я облякох: Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Ml1lyc-550x738Слязох в кухнята и си направих кафе. Взех си една от кифличките, които майка ми беше оставила преди да отиде на работа и отново се качих в стаята си. Там Взех мобилиния си телефон и седнах на диванчето. Звъннах на Ник, но се включи гласова поща и предположих, че още спи. Дозакусих си и се зачудих какво да правя. Отново взех телефона си, натиснах бутона за бързо набиране и на дисплея се изписа името на Кристен.

Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyTue 13 Jul - 10:44


Тя вдигна след малко и чух гласа на Крис:
- Ало?
- Хей, Крис! Къде си?
- Оуу, амм - .Около нея се чуваше някакво странно плискане на вода. - Ам, излязох малко да се поразходя.
- Искаш ли по-късно да излезем?
- Да, разбира се. Към колко?
- 09:30?
- Ок, ще дойда до вас и ще решим къде ще ходим.
- Супер, хайде, чао.
- Чао.
Затворих и оставих телефона. Зашлях се безцелно из къщата, чудейки се какво да правя. Накрая реших да си прехвърля нещата от една чанта в друга..отново. Седнах на пода в стаята си и изсипах цялото съдържание от чантата ми на земята.
Извадих другата от гардероба си и започнах да прехвърлям и подреждам.


П.П. Дрешките ми: http://fashionindie.com/wp-content/uploads/2009/07/ml1lyc-550x738.jpg
Телефона - http://www.moneysupermarket.com/mobile-phones/assets/images/3-652-blackberry%208520%20white.png-Basic-size-300x400.jpg
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyTue 13 Jul - 12:08

Тъкмо привършвах с подреждането на чантата, когато се звънна на вратата.Крис най-накрая беше дошла. Станах и изтичах по стълбите. Отворих й вратата където тя ме очакваше с усмивка.
-Здрасти! -Прегърнах я. - Влизай! -поканих я и тръгнах пред нея към хола. Тя седна на дивана, а аз я попитах:
-Нещо за пиене, ядене..? Има кифлички.
-Уу! Кифлички! - каза тя с физиономията на петгодишно при вида на бонбони. Приех го за "Да" и се запътих към кухнята. Тя ме последва и седнахме на бар плота, около панера с кифлички. Тя веднага награби една и я изяде. Погледнах я ококорено и се разсмях.
-Ее? Какво прави днес?
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 EmptyTue 13 Jul - 12:27

- Ъм, рахождах се - налапа още една кифличка, за да не разбере, че лъже.
Не успя да заблуди Ренесме и тя повдигна вежда.
- Ходих у Дерек - призна си накрая тя.
Не искаше да засяга тази тема, но не искаше и да лъже. Нес се замисли и попита.
- Е, къде искаш да излизаме?
- Ами, какво ще кажеш да викнем и Хейли? Може да си устроим женска вечер?
- Да, разбира се. Да тръгваме?
- Ок - отвърна Кристен, докато дъфчеше.
Двете се запътиха към приятелката си Хейли.
Back to top Go down
Sponsored content





Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Ренесме Кълън   Къщата на Ренесме Кълън - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Къщата на Ренесме Кълън
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ренесме Кълън
» Трезорът на Ренесме Кълън
» Къщата на Алис Кълън
» Къщата на Роуз Кълън
» Къщата на Сю

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Извън пределите на училището :: Магическия свят :: Къщите-
Jump to: