Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Кафе-сладкарница "Жълтото конче"

Go down 
+2
Рамона Евънс
Алис Кълън
6 posters
AuthorMessage
Алис Кълън

Алис Кълън


Брой мнения : 2632
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyWed 30 Sep - 19:36

Когато искате да хапнете нещо сладко,да пийнете нещо вкусно или просто да се срещтнете с приятели елате в "Жълтото конче"...

http://www.kosnos.com/issue01/diamond_files/diamond3_big.jpg
http:/http://www.butiktravel.eu/uploads/hotel_images/spa_hotel_devin_15.jpg/
www.butiktravel.eu/uploads/hotel_images/spa_hotel_devin_16.jpg
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 17:07

С Иън отидохме в кафе/сладкарница "Жълтото конче". Избрахме маса и се настанихме. Видях, че Иън ме гледа и го попитах:
- Какво има?
Back to top Go down
Иън Рукууд

Иън Рукууд


Брой мнения : 158
Join date : 2010-05-02

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 17:11

-Ъъъъ..нищо! Просто се чудех защо ме гледаше така на езерото, също така и сега? Не съм извънземен. Може би ме гледаш, защото си влюбена в мен? Защо ме гледаш така?-питах тихо. -Ако си влюбена в мен това няма да ме притеснява..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 17:29

Тези думи ме удариха като гръм от ясно небе. Да, признавам, че Иън ми беше симпатичен и, че в него има нещо.. различно, но..
- Виж, Иън, аз.. - започнах аз. Погледнах надолу, търсейки подходящите думи. - Ти си страхотен, но..
- Но?
"Ако си влюбена в мен, това не ме притеснява..". Това значеше ли, че той изпитва нещо към мен или е женкар, свикнал момичетата да са около него?
- Не искам.. да прибързваме.
Back to top Go down
Иън Рукууд

Иън Рукууд


Брой мнения : 158
Join date : 2010-05-02

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 17:34

-Няма, просто питам по по-заобиколен начин имаш ли чувства към мен? Ако трябва да бъда откровен аз имам чувства към теб-ти си сладка, красива, привлекателна за моите очи. От 7 години не съм имал връзка. Учудвам се, че ме привличаш, защото ние почти не се познаваме....
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 17:45

Малко се учудих като каза, че има чуства към мен. Да, помислих си го преди, но..
- Ще си вървя - казах и станах. Трябваше да помисля, преди да поговорим по този въпрос.
Back to top Go down
Иън Рукууд

Иън Рукууд


Брой мнения : 158
Join date : 2010-05-02

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 17:49

Щом тръгна аз я хванах леко за ръката за да не я нараня-Не си тръгвай! Моля те! Ако не искаш да говорим по този въпрос-няма. Стой при мен-моля!
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 18:26

- Иън.. - започнах. Той стана и хвана другата ми ръка.
- Въж, съжалявам, не исках да те обидя! Няма да говорим за това, обещавам! - погледнах умолителните му очи. - Не трябваше да повдигам темата..
- Добре, ще.. ще остана - казах накрая.
Back to top Go down
Иън Рукууд

Иън Рукууд


Брой мнения : 158
Join date : 2010-05-02

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 18:28

-Благодаря ти! Разкажи ми нещо за себе си?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 18:35

Въздъхнах и седнахме.
- Семейството ми е заможно, но и това си има своите недостатъци. Родителите ми са работохолици. Да, вярно е, че правех каквото си искам, но всички празници прекарвах сама. Баща ми често пътуваше, а майка ми работеше до късно. Комперксирваха се с подаръци, но.. не е същото.
Back to top Go down
Иън Рукууд

Иън Рукууд


Брой мнения : 158
Join date : 2010-05-02

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 18:45

-Случвало се и аз да прекарвам празници сам......, за жалост. Не ми се стои повече тук, искаш ли пак на езерото?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptySun 2 May - 18:52

- Ами, добре, хайде! - казах аз и тръгнахме към езерото.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 16:56

Най-накрая започна ваканцията. След балът снощи вече е официлано. Реших да започна деня с разходка в магическия свят.
Потърсих Хейли, но не можах да я намеря. Сякаш беше потълана в дън земя, а сме съквартирантки. Е, не може вечно да `и досаждам.
Ходих си до вкъщи, след това в МОЛ-а, което беше доста изморително. Реших да си отдъхна и се сетих за подходящото място. Имаше една малка, но внушителна сладкарница. Казваше се "Жълтото конче". Последният път, когато ходих, бях с Иън и останах очарована.
Хванах си едно такси и след десет минути вече бях пред заведението. Влязох малко шумно понеже носех по няколко торби в едната си ръка. Видях първата свободна маса и се настаних. Сервитьорката не се забави и дойде две/три минути след като бях седнала. Поръчах си една кола и сладоледена мелба. Обожавах сладолед! След като поръчах взех едно от списанията на масата и започнах да го разглеждам.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 17:06

Най-накрая с Неси стигнахме до "Жълтото конче" и се скрихме под навеса на вратата преди да влезем.
-Ох,хайде да влизаме!*свих аз мокрият чадър*
-Да,хайде! *тъкмо щях да отворя вратата,когато Неси ме спря* Някоя от нас трябва да се върне за Дерек!
-Оо не,аз не излизам на този дъжд отнво!*засмях се,но не ми беше много смешно*
-Ъгх.. добрем аз ще отида,нали ми е гадже все пак! *засмя се тя*
-Окейй, аз ще вляза и ще избера една хубава маса!
-Добре!*прегърнахме се леко,защото бяхме мокри,след това и дадох чадъра и влязох вътре* Още с отварянето на врата,вдигнах цялата сладкарница на главата си.Беше хлъзгаво от мокрите стъпки,естесвено аз се подлъзнах и щях жестоко да падна,ако не бях залитнала настрани,където имаше канапе,което ме спаси и готова да се разсърдя на целия свят,чух един познат глас*
-Хейли Улиамс!Може ли да си по непохватна!*засмя се Крис и се затича към мен*Хайде ставай!*още засмяна ми подаде ръка*
-Кристеен!Толкова се радвам че си тук!*прегърнах я*
-Хайде,идвай на моята маса!
-Амм, тя от по-големите ли е?
-Мисля че да .. защо?
-След малко ще дойдат Ренесме и Дерек! *стигнахме до масата* Дам ще се поберем тук!
-Ок!хайде сядай!
-*седнах*Имах впредвид че ще се поберем само ако разкараш чантите си!*засмях се аз*
-Ах ти.. *беше готова да ме нападне но сервитьорката дойде и това ме спаси*
-За мен едно бяло фрапе и две топки сладолед-едната ванилова,другата шоколадова!*сервитьорката си тръгна*
-Е,защо си в този вид?
-*започнах да й разказвам*
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 17:19

Неси и Дерек пристигнаха пред сладкарницата. Ренесме сви чадъра и двамата влязоха вътре. Топъл полъх на ванилия и шоколад ги стопли за секунда. Те се огледаха и почти веднага видяха Хейли и Кристен седнали на една от масите. Двамата се запътиха натам, глъзгайки се по мокрия под. Седнаха, точно когато Хейли свърши историята си защо всички сме толкова мокри. Сервитьорката дойде и Неси си поръча капучино и тирамису.
Дерек каза, че ще си помисли още малко и сервитьорката се отдалечи.
-Е...не е ли хубаво, че ваканцията най-накрая дойде? -попита Неси и се усмихна.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 17:30

-Мда, по вода ще ни върви ваканцията-каза Дерек. -Всички ли сте подгизнали?
-Да, разбира се-отговори Хейли.
-А, все пак бяхме с чадър-въздъхна Дерек. - Отивам да си изцедя някоя друга дреха.

П.П. Сори, че е толкова кратко.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 17:59

- Ха - ха, аз пък не съм мокра - изплезих им се. Хейли понечи да вземе фрапето си, но аз извиках:
- Къща! - сложих ръце над главата си като малко покривче, а Хейли, Ренесме и Дерек се разсмяха.
- Е, ти какво си купи? - попита Ренесме.
- Сигорно - Хейли погледна към чантите ми. - трябва да попитаме какво не си купила - разсмя се тя.
- Ха ха - казах съркастично и започнах да изброявам. Когаво свърших отпих от колата си.
- О, между другото се татуирах! - обявих. Този момент беше незабравим! И тримата ме погледнаха с укокорени очи и отвориха уста. Едновременно извикаха:
- КАКВО!?
Едва сдържах смеха си. Хората се обърнаха към нас, но Хейли, Ренесме и Дерек още асимилираха новината.
- Искате ли да видите? - попитах, подхилквайки се. Нямаше отговор, но все пак им показах. Обърнах се с гръб към тях и надигнах тениската си.
- О, боже! - чух гласа на Хейли. Стоях така още една, две секунди и се обърнах отново.
- У А У ! - каза Ренесме.
- Спокойно, хора! Татуировката ще се махне след няколко дена. Не е истинска. Но.. де да можехте да си видите лицата! - избухнах в смях.

П.П: Татуировката: http://www.teenproblem.net/i/7695/8311_1225282429_m.jpg
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 18:08

-Кристееееен!Изкара ми ангелите! *засмях се аз все още шашнато*
-На мен също!*подхили се Неси*
-Иначе е готина!*обявиха аз и отпих от фрапето си*
-Ами ти Хейлз,няма нначин да няма нещо щуро като това,което искаш и ти да сториш! *ухили се Крис*
-Има да!Даже мисля в най-скоро време да го направя,сега като отворихме темата!*засмях се аз*
-Ахх,ти да не видиш нещо!*изсмя се лукаво Крис*
-Нищо не чувам чора-
-*прекъсна ме* Винаги ли сте така момичета?! *попита Неси*
-Общо взетоо.. *поклатих глава* да!
-Как изобщо сте приятелки? *почуди се Дерек*
-Не знам.. просто не мога без нея..Толкова не я понасям,че ако я няма ще ми липсва!*избухнах в смях аз*
-Хейлии Улиамс!
-Момичетаа!прекратете войната!*изсмя се Нес*
-И така, да се върнем на темата какво е това щуро нещо,което искаш да направиш?*попита Дерек*
-Ами то не е толкова щуро,но все пак..
-Хейлиии!*почти изръмжаа Крис,след това се изкиска*
-Искам да си пробия обица на носа.От едно известно време,адски много им се кефя.. ами вие .. Неси... Дерек?? *отново отпих от фрапето си*
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 18:37

-Аз също бих се татуирал...пък и като си направя 1-2 ще имам повече основания да си показвам тялото-ухили се Дерек.
-Тц-Тц-засмяха се момичетата.
-Искате ли да идем вкъщи-тази идея беше брилянтна. - Ще си пуснем музика или някой филм, ще хапнем пуканки..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 18:45

- О, в този вид?! - оплака се Хейли, а аз се разсмях.
- Права е. Определено трябва да се проблече! - казах аз и се разсмях по-силно.
За момент ме погледна строго, но после се присъедини към смеха ми.
- Аз също ще трябва да се прибера до вкъщи - обади се Нес.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" EmptyFri 2 Jul - 18:56

-Значии май е решено?!*погледът ми мина през всеки един от тях*
-Май да!*каза Крис*
-Окейй!Значии ще се връщаме до замъка!*казах аз,като оставях своята част от сметката на масата при другите пари*
-Предполагам!И без това имам да си оправям някой работи!
-Еее стига де момичетаа!
-Съжалявам Дерек,просто съм в ужасен вид,трябва да се върна в замъка!*направих леко тъжна физиономия*
-Всъщност Хейлз*обади се Крис* знаеш ли че съм гениална?! *ухили се тя*
-Ъм.. да .. предполагам..?! *изгледах я въпросително*
-Ако искаш да отидем вкъщи,там ще си вземеш душ,ще ти дам някои мои дрехи ии може да спим там довечера,ако искаш разбира се?!
-Как няма да искам,Крис!*ухилих се аз и я прегърнах доколкото можех,защото бяхме седнали*
-Е май тук се разделяме!*каза Ренесме докато ставаше*
-Явно..!*продума Дерек и също стана*
-Добремм.. радвам се че днес бяхме заедно!*прегърнах Неси*
--Хайде Хейлз!*каза Крис,когато вече беше пред вратата и си закопчаваше якето*
-Окей!Идвам!Чао хора! *с Крис излязохме и отново се осовахме под навеса,защото още валеше* как ще стигнем до у вас,в този дъжд.. чадърът няма да помогне!
-Спокойно вече се погрижих!*самодоволно се усмихна и в същия момент едно такси спря пред нас*
-Такси?!Супер си Крис!*асмяхме се и влязохме в таксито*
Back to top Go down
Sponsored content





Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty
PostSubject: Re: Кафе-сладкарница "Жълтото конче"   Кафе-сладкарница "Жълтото конче" Empty

Back to top Go down
 
Кафе-сладкарница "Жълтото конче"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Гадаене на кафе
» Подводен ресторант "Темза"
» Фото студио"Смарагдени очи"
» Отдел "Магически злопоуки и бедствия"
» Отдел "Международно магьосническо сътрудничество"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Извън пределите на училището :: Магическия свят-
Jump to: