Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Домът на Дерек

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptySun 14 Mar - 19:59

Неси влезе в гардероба и извади дрехите си от чантата. "Как се сбълскахме с Дерек!" -засмя се притеснено тя. Избра си дънкова къса пола и потник - слънцето навън припичаше примамливо и Ренесме реши да рискува с по-тънките и разголени дрехи. Обу си пантофки и заслиза по стъпалата към всекидневната, където я чакаше Дерек...
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptySun 14 Mar - 20:05

Неси, ще тръгваме ли?- попита Дерек. Къде ще се магипортираме? Къде искаш? Трябва да минем през Гринготс.- Дерек хвана нежно ръката на Неси и се магипортираха.
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyMon 15 Mar - 19:15

Дерек и Неси се маагипортираха обратно в къщата на момчето, където Неси остави торбите с покупките си и се запъти към хола. Тя се пльосна на дивана и се оплака:
-Уф..уморена съм...
Дерек, който я беше последвал стаята каза (продължаваш)
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyMon 15 Mar - 19:34

-И аз съм уморен. Бих хапнал нещо. Ти?-попита Дерек. - Не знам какво ми се прави сега. Ти имаш ли идеи? Ако имаш ги кажи.
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyMon 15 Mar - 19:44

Сетих се! - отвърна Неси. Ще дойдеш на вечеря вкъщи!
Ами да! Хайде!
Ренесме енергично се изправи и грабна торбите и чанатата си. Оттам извади магическата си пръчка и се доближи до Дерек. Хвана го за ръката и двамата се магипортираха.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyWed 19 May - 20:16

Дерек и Неси се магипортираха в дома на момчето.
-Ох отколко време не сме идвали...-възкликна Дерек.-Все същото си е.- Дерек отиде до уредбата си и сложи диск с музика. Започна La luna belinda carlisle. Момчето знаеше предпочитанията на Неси. Той я придърпа към дивана. Седна, а Ренесме седна в скута му. Започнаха да се целуват под звуците не бавната песен.
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyWed 19 May - 20:42

Ренесме седеше в скта на Дерек и нежно го целуваше под зуците на старата песен..
I remember when I met you
All the stars were hanging in mid-air
in those moments - nothing mattered

С ритъма на песента и целувките им променяха силата си. Постепенно устните им започнаха по-настойчиво да търсят срещуположните.
But the way you caught me in your stare
We were walking - we were talking
We were laughing about the state of our lives

Дерек вдигна краищата на тениската на Неси и я видгна на горе. Изсули блузата през главата й, и продължи да я целува.
How our fates brought us together
As the moon was rising in your eyes

На свой ред Ренесме съблече неговата тениска и погали плочките на корема му и гърдите му. Той обсипваше тялото й с милувките на ръцете си по целия й гръб.
On and on the night was falling
Deep down inside us
On and on a light was shining right through...
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyFri 21 May - 13:52

Времето вървеше, а те не спираха да се целуват. Целувките им станаха по-неубоздани. Дерек легна на дивана, а Ренесме легна върху него. Целуваха се дълго, докато и двамата не заспаха.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 15 Jun - 19:30

Дерек си беше вкъщи. Беше вторник вечер. Момчето не очакваше да е толкова самотно вечерта. Нещо го накара да стане и да отиде до мини-бара и да си сипе нещо за пиене. Взе бутилка, сипа си и отпи. Преглътна на сухо. "Боже, цяла вечер-сам, ще полудея"-мислеше си той. Изпи питието си и тръгна нагоре. Може би една вана ще му дойде добре и ще помогне, за да измисли нещо. Качи се в банята, съблече се и остави дрехите си на пода. С босите си стъпала усети студените плочки. Вдигна крана за водата и изчака да се напълни. Щом беше пълна, момчето влезе вътре. Топлата вода го отпусна, но нямаше резултат. След половин час релакс Дерек взе хавлията си и я обви около ханша си. Отиде до гардеробната, за да се облече. Сложи си тениска и панталони. Остана бос. Температурата навън беше 35 градуса. Страхотно време за Великобритания. Запали лампата в хола. Тя го освети. "Няма да си лягам рано, не и днес" започна да мисли той отново. Излезе на двора. Тревата беше мека и влажна. Дерек легна на един шезлонг. "Няма да заспя тук, няма. Защо не ес случи нещо интересно, толкова ли е мъртъв света?-зачуди се. Някой отвори вратата на двора. Момчето отиде да види кой е. Беше пощальонката...каква изненада.
-Пощальоните не минават ли сутрин?-попита Дерек, но не получи отговор. Реши да излезе и да се помотае из улицата. Уличните лампи светеха. Чуваха се стъпки на бягаща котка и нещо след нея...куче може би. Задуха лек вятър. Дерек го усети пъхна ръцете си леко в джобовете на панталоните. Той се замисли. Вървя по улицата безцелно докато:
-Здравей Дерек!-беше гласът на съседката, красива дама, но доста глупава-Защо скиташ сам по това време?
-Всички са ме забравили явно-промълви момчето и продължи. Никога не се беше чувствал така тъпо.Чуха се гласове. Дерек ги чу, но не обърна внимание. Бяха познати. Момчето видя силуетът на човека, който говореша. Лампата осветяваше само краката му, защото беше спрял. Това беше...
Back to top Go down
Алис Кълън

Алис Кълън


Брой мнения : 2632
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 15 Jun - 20:18

Алис стоеше в близост до една улична лампа,на нейната улица и говореше с един ней стар познат...Когато разговорът приключи,Алис се обърна и тръгна,но в този момент видя Дерек Уърлд.Тя се приближи към него,но той беше в гръб.Алис се спъна в роклята си и падна.Дрек се обърна и се учуди какво прави професорката на тази улица.Младата жена стана и се обърна към Дерек:
-Добър вечер!Какво правите тук?-Професорката също незнаеше какво прави Дерек тук и го попита...
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 15 Jun - 20:23

-Аз живея тук. Малко по-нагоре по улицата. А вие да не живеете тук? Добре ли сте?-попита момчето и видя, че от коляното на професорката тече кръв.
-Елате професоре, ще ви превържа..-каза Дерек и тръгна след професорката си по пътя към вкъщи.
Back to top Go down
Алис Кълън

Алис Кълън


Брой мнения : 2632
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 15 Jun - 20:26

Алис се успокои и отговори:
-И аз живея тук..малко по нагоре,а за коляното не се притеснявайте ще се оправи.-Алис тръгна към утях,но Дерек...
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 15 Jun - 20:32

-Може да се инфектира, професоре-каза Дерек и извади пръчката си. - Акцио аптечка-тутакси се появи една бяла кутия. Той я отвори и извади памук, спирт и бинт. След малко превърза професорката си и...
Back to top Go down
Алис Кълън

Алис Кълън


Брой мнения : 2632
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 15 Jun - 20:38

Алис беше благодарна,но се и ядоса и набързо смъмри Дерек:
-Ами ако някой те беше видял?..Помислихте ли за това?-Алис се изправи и строго погледна ученика:
-Благодаря ти,но ако някой те беше видял?...
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 15 Jun - 20:41

Дерек се изправи и сведе поглед. Наистина не бе помислил за това.
-Сега нали сте по-добре професоре? И вие ли се чудите как да убиете скуката?-попита той и взе аптечката.
Back to top Go down
Алис Кълън

Алис Кълън


Брой мнения : 2632
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 15 Jun - 20:45

Алис се разсмя и отговори:
-Благодаря..добре съм.Всъщност аз се прибирах,а вие?-Алис изгледа очудено ученика..
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyWed 16 Jun - 6:13

-Мотаех се. Тази вечер е много скучна.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptySun 11 Jul - 18:23

След раздялата си с Ренесме Дерек нямаше какво да прави, освен да страда. Не беше точно раздяла, а късане, заради друго момче. Изборът на Неси намали самочувствието на Дерек. Трите ранени места след боя пред дискотеката бяха превързани и сега заздравяха. Сега Дерек лежеше на дивана и страдаше. Нямаше никой на своя страна. Момчето не говореше с никой последните 2 дни. Сети се, че може да вземе вана, но нямаше да има никакъв ефект. Тръгна към банята бавно, качи се по стълбите, влезе в банята, напълни ваната, съблече се и легна в нея. Продължаваше да мисли за случилото се. Измина половин час и Дерек излезе от вече не чак толкова релаксиращата вана. Взе хавлия и обви с нея кръста си. Тръгна към гардеробната и обу само къси панталони. Заслиза по стълбите и отиде в хола. Тъкмо седна и на вратата се звънна.
"Кой се е сетил точно сега? Само не и глупавата съседка.."-мислеше си. Погледна през прозореца, докато вървеше към вратата. Там беше...
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 13 Jul - 9:10

Когато се прибрах беше към три часа сутринта и едвам намерих сили да си взе душ и да си измия зъбите. След посещението си в банята, се отправих в стаята си и облякох набързо някаква пижама.
Докато спях, чух силно извъняване, идващо от шкафа до леглото ми. Така се стреснах, че паднах от леглото.
- Ауу!
Потърках сънено очи, за да се орентирам къде съм. Телефонът продължаваше настоятелно да звъни, докато не се пресегнах и вдигнах без да видя на дисплея кой ме търси.
- Ало? - прозвучах дрезгаво оъ съня.
- Миличка, надявам се да не съм те събудила - беше майка ми.
- М - прекъсна ме прозрявка. - Мамо?
- Обаждам ти се да знаеш, че до няколко седмици ще си дойдем с баща ти - обяви гласа от слушалката.
- Добре, аз съм тук, няма да мърдам.
Тя се засмя, което беше не обичайно.
- Е, ще затварям. Ще се чуем по-късно.
Това ме изненада.
- Добре, чао.
Тя затвори, а аз се строполих на пода. Погледнах часа.
- СЕДЕМ!? Ъъгхх..
След една, две минути станах. Знаех, че няма да мога да заспя отново и се освежих в банята. Преоблякох се и слязох на долния етаж. Нямаше нищо интерестно на ТВ-то, не ми се сядаше на компютъраа.. Скука! Хейли сигорно щеше да спи до обяд, за това идеята да и се обадя отпадна.
Сетих се за Дерек. Не го бях виждала от дискотеката. Реших да отида да го видя как е след раздялата си с Ренесме, но.. толкова рано? Е, ще рискувам да го събудя. Обух си гуменките, взех си ключовете, слушалките и телефона и тръгнах към къщата на Дерек.
Не беше много наблизо, но ходенето ми се отрази добре. След двайдесет минути пътуване пеша, пристигнах. Звъннах на звънеца и зачаках някой да ми отвори.

П.П: Дрехите: http://girlsandstuff.files.wordpress.com/2009/12/vanessa_hudgens_knee-high-socks-shirt-sexy.jpg
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 13 Jul - 9:22

Дерек си легна в 2:30 сутринта. Не можа да спи. Местеше възглавницата навсякъде из леглото и продължаваше да се мъчи да заспи. Заспа към 3. Сутринта го събуди звънецът на външната врата.
-Екстра събуждане-мърмореше си той докато нахлузи тениската си и тръгна по стълбите надолу. Отиде да отвори и видя Кристен.
-Здревей Кристен-поздрави Дерек все още изненадан от посещението на Крис. - Какво правиш тук?
-Ами, дойдох да те видя. Не те бях виждала от дискотеката-отговори тя и погледна надолу.
-Влез-покани я момчето.-Кафе?
-Да, благодаря. Накъде е холът?
-Тръгни наляво, надясно и давай напред, докато го стигнеш-засмя се на думите си Дерек. Отиде и направи две чаши кафе. Тръгна към хола, където Кристен беше седнала да дивана. Подаде й чашата с кафето и седна до нея.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 13 Jul - 9:24

- Е, добре ли си? Съжалявам за това в дискотеката.. - попитах.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 13 Jul - 9:29

-Крис, ти не си виновна..Ренесме направи грешката. После ще си понася последствията..-отговорих и отпих от кафето си. -Иначе съм добре, но все още ми е гадно. Как е при теб?-смених темата бързо и допълних. -Нещо ново има ли?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 13 Jul - 9:35

- Ами, добре.. Все същото. Почтии - засмях се. - Някой път трябва да излезем, за да те запозная с Томас.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 13 Jul - 9:40

-Добре-засмях се. - Искаш ли да поплуваме в басейна?
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 EmptyTue 13 Jul - 9:52

- О, не съм се подготвила с бански, но добре - засмях се.
Оставих кафето на масичката пред мен, а Дерек взе чашата.
- Аз ще ги оставя в кухнята, а ти можеш да се преоблече или каквото там ще правиш в стаята за гости.
- Супер, само да я намеря!
- На горния етаж, от дясно в дъното на коридора.
- Схванах!
Отидох и благополучно намерих стаята. Щях да плувам по потника и късите гащи, за това събух чорапите и съблякох якето. Оставих си и другите глупости на леглото и слязох.
Back to top Go down
Sponsored content





Домът на Дерек - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Домът на Дерек   Домът на Дерек - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Домът на Дерек
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Трезора на Дерек
» Домът на Мелани Ууп
» Домът на Кейт Уотсън

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Извън пределите на училището :: Магическия свят :: Къщите-
Jump to: